Skocz do zawartości

Gyros

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Gyros

 • Ranga
  Debiutant
 1. Gyros

  Pomoc w wyborze głośników do 1000zł.

  Kwota na wzmacniacz to około 500zł. Słyszałem kiedyś o firmie Magnat, ale nie miałem okazji ich posłuchać, ani zobaczyć ich produktu, zastanowię się jeszcze nad nimi. Jeszcze raz przepraszam za ten metraż, to mój błąd.
 2. Gyros

  Pomoc w wyborze głośników do 1000zł.

  Czyli te stx są warte swojej ceny? Nie lubię kupować używanych produktów, nie mam też za dużych potrzeb co do jakości dźwięku. Myślę, że te stx mi w zupełności wystarczą. Koszt nowych dobrych kolumn i subwoofera to ok. 3000zł na co nie mogę sobie pozwolić nie pracując (nauka w gimnazjum). Poprosiłbym o pomoc w doboże wzmacniacza do tych kolumn, za pomoc byłbym wdzięczny.
 3. Gyros

  Pomoc w wyborze głośników do 1000zł.

  Pod technicsa podpięte są kolumny od wieży Panasonic SA-AK18. Przepraszam za błąd, mam pokój 28m2 a nie 48m2. Co panowie mogą mi powiedzieć o kolumnach STX F-360 n, słyszałem je kiedyś u znajomego, grały bardzo dobrze jak na moje wymagania.
 4. Gyros

  Pomoc w wyborze głośników do 1000zł.

  Raczej nie dostanę solidnych kolumn do 1000zł. Co do wzmacniacza, zamierzałem zastąpić go czymś mocniejszym za rok. Z własnego doświadczenia, stwierdzam, że obudowy bass reflex mają płytki bass w przeciwieństwie to zamkniętych, być może to wina kolumn, których miałem okazję słuchać.
 5. Witam. Planuje kupić kolumny podłogowe do kwoty 1000zł. Posiadam leciwy, ale wciąż sprawny wzmacniacz Technics SU-VZ220. Wielkość pokoju to 48m2 (poddasze) Lubię niskie zejścia i głęboki bass, dlatego jestem zainteresowany raczej kolumnami o obudowie zamkniętej lub pasmowo-przepustowej. Wielkość głośników w obudowie od 6 do 10 cali. EDYCJA: Uwaga - powierzchnia pokoju to 28m^2 , a nie 48 metrów!
×