Skocz do zawartości

Lori

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Lori

 • Ranga
  Debiutant
 1. Z pożyczeniem sprzętu nie będzie tak łatwo.. Bardziej jestem skłonny aby poszukać używanego wzmacniacza stereo.
 2. Doskonale rozumiem, co chcesz mi przekazać i wytrwale pójdę drogą zmiany amplitunera. Ampli z pre-out tutaj nie będzie rozwiązaniem, to fakt. Za jakimi modelami w tym przypadku się rozglądać? Może zupełnie zrezygnować (kosztem dźwięku w filmach) z amplitunera 5.1 i w tej cenie poszukać stereo? Rozumiem, że JBL spokojnie wystarczą na taki metraż..
 3. Tak.. wszystko się zgadza. Na rozwój wydarzeń nie miałem na tyle dużego wpływu aby nakierować wszystko na odpowiedni tor.. Stąd moja wizyta na tym forum Jak sugerujesz rozwiązać to, aby było 5.1 oraz mocne stereo na jbl?
 4. Cześć! Ponad pół roku temu "wkopałem się" w amplituner 5.2 denon x520bt, wtedy korzystałem jedynie z głośników stereo Altus 140 - sprzęt działał całkiem dobrze. Dostałem kolumny JBL ES90 - po podpięciu pod front, nie mogę z nich wydobyć "mocnego/głośnego" brzmienia, widać, że przy głębokim bassie wycina całe pasmo dźwięku i nie gra czysto, a nawet charczy... Na ustawieniu amplitunera na STEREO (z jbl) - nie jest w stanie nagłośnić pomieszczenia, bo zaczynają charczeć, natomiast przy 5.1 w pełnym składzie jest znośnie, ale czuję że potencjał jest dużo większy... Byłem na odsłuchu tych kolumn z HK - bajecznie grają, domyślam się, że mojemu denonowi brakuje mocy. Sprzęt zdecydowanie z przeznaczeniem do muzyki, chociaż chciałbym zachować 5.1 dla efektów przy oglądaniu filmów. Jak można uratować tę konfigurację? - Bardzo proszę o sugestie i pomoc Budżet starałbym się ograniczyć do ok. 1000zł i biorę pod uwagę używany sprzęt (możliwa sprzedaż tego denon'a i podmianka na inny ampli) Pokój: 5x9m Amplituner: Denon AVR-X520BT Kolumny: ~ JBL ES90 x2 ~ Altus 140 x2 ~ Magnat Quantum Center 67 ~ Jamo SUB 210
×