Skocz do zawartości

keraj28

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O keraj28

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam, jestem debiutantem forum ale z pewnym życiowym doświadczeniem. Przeczytałem cały temat z uwagą i zainteresowaniem. Zaryzykuję i wrzucę parę granatów do stojącej od 6 miesięcy szklanki wody. Granat 1 w każdej grupie ludzi mamy pełną reprezentację społeczeństwa z którego się wywodzą -jest to mój komentarz do tylu negatywnych rzeczy dziejących się na forum. Granat 2 Uważam że polski język jest bogaty i otwarty na nowe słowa (chyba można nie zaliczyć do purystów językowych) i może zaproponuję coś w stylu Muzomił. i najtrudniejszy Granat nr 3 Czy aby być Muzomiłem trzeba mieć "super" sprzęt? Czy określający jest stosunek człowieka do muzyki? Czy może wszyscy Muzomiłowie odczuwają podobnie słuchają muzyki a szczególnie tej ulubionej ? (może należy zmierzyć poziom endorfin). Wszystkich serdecznie pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie które, chcę wywołać.
 2. keraj28

  Kolumny stereo

  Dzięki za podpowiedź. Moja lepsza połowa będzie zadowolona bo z królewskiego miasta na południu jest . Radia słuchamy z normalną głośnością natomiast muzyki, no cóż bywa różnie "duża gałka nawet i do połowy pójdzie ale max na jeden utwór. W pokoju młodszego syna stoi ampli Denona dra 255a o dużo cieplejszym brzmieniu ale część radiowa padła i służy tylko jako wzmacniacz - będą negocjacje. Od jednej ściany bocznej mogę oddalić o 0,5m od drugiej o 1m od ściany z tyłu jakieś 30-40cm. Z JBL kontaktowałem się przez znajomego dystrybutora - nie mają. Jeszcze raz dziękuję i zabieram się do roboty. Pozdrawiam Przed chwilą sprawdziłem ponownie to jest dra 25
 3. keraj28

  Kolumny stereo

  Witam, Jest mój pierwszy post na tym forum. Na imię mam Jarek i nie jestem audiofilem . Potrzebuję jednak porady. Zanim przejdę do meritum streszczę swoje preferencje: - słuchamy muzyki każdej od poważnej przez jazz jednak najwięcej rock'a (Alan Parson, Led Zeppelin) i radia 50%na 50% (radio i cd). -na sprzęcie vintage ampli Denon dr25, cd Denon dcd335, kolumny JBL L20t3 Od 2 tygodni jeden z głośników niskotonowych zaczął "rzęzić". Po przełączeniu do sprawnej kolumny objaw pozostał. Z tego wnioskuję że głośnik do wymiany . Znalazłem na allegro używki za 300pln, ale też biorę pod uwagę nad zmianę kolumn na większe trójdrożne, ze względu na pokój 35m2 w którym sprzęt będzie słuchany. Budżet na kolumny max 1000pln mogą być używane. Odległość m-dzy kolumnami ok 2m. Czy radzilibyście wymianę głośnika czy zakup innego sprzętu? Będę wdzięczny za każdą pomocną dłoń i radę.
×