Skocz do zawartości

Elwi

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Elwi

 • Ranga
  Debiutant
 1. Elwi

  AMPLITUNER Pioneer VSX 415

  Pewnie będę chodziła po sklepach i pytała żeby zobaczyć jak to gra
 2. Elwi

  AMPLITUNER Pioneer VSX 415

  finanse to tak jak napisałam wyżej nie mam jakiś ograniczonych ale niech będzie, że do 2000PLN. Preferencje dźwiękowe nie wiem. Do tej pory w systemie 5.1 słuchałam z komputera z głośników CREATIVa. Napewno interesują mnie basy.
 3. Elwi

  AMPLITUNER Pioneer VSX 415

  Słuchaj. Ja jestem laikiem w tej sprawie. O systemie jaki chce napisałam wyżej, że szukam systemu 5.1 nie ma dla mnie różnicy czy to będą podłogowe czy jakies mniejsze głośniki. Pokój ma około 30m kwadratowych. Pytanie moje jest następujące o jakiej mocy mogę podłączyć głośniki do amplitunera, którego moć RMS jest 100W?? Będę wdzięczna za tą odpowiedź. Literówki zdarzają się każdemu. Gdybym była osobą wszechwiedzącą na ten temat to nie umieszczałabym tutaj postu.
 4. Elwi

  AMPLITUNER Pioneer VSX 415

  Delikatnie ujmując jestem dziewczyną. Jeśli chodzi o ustawienia sprzętu w pokoju to wiem jak go rozstawić. Chodzi mi o to np jeżeli moc RMS w amplitunerze to 100w to o jakiej mocy głośniki mogę podłączyć?? Bo wiem, że jeśli chodzi o markę głośników to najlepsze firmy to PIONIEER, CODA, YAMO. Chodzi mi bardziej o doradę w parametrach co mogę pod ten mój wzmacniacz podłączyć. Jedni twierdzą, że jeżeli głośnik ma moc RMS 3W to nie mogę go podłączyć do tego sprzętu a drudzy mi mówią, że jest ok.
 5. Elwi

  AMPLITUNER Pioneer VSX 415

  Jeśli chodzi o ilość to napewno 5.1 . Czy stojące czy małe to już bez różnicy. Jeśli chodzi o kasę to narazie nie mam jakiegoś ograniczonego budżetu. Poprostu chciałabym wiedzieć o jakiej mocy mają być. Pokój to jest jakiś około 30m kwadrat. Mają grać z dvd i oczywiście telewizorkiem
 6. Kupiłam amplituner PIONEER VSX 415. Chciała bym prosić o poradę jakie głośniki do niego teraz dokupić?? Bo z tym już u mnie ciężej bo usłyszałam kilka opinii i zwariowałam
×