Skocz do zawartości

nonenalim

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O nonenalim

 • Ranga
  Debiutant
 1. Zestaw stereo do 1800

  Biorąc pod uwagę możliwości mojego pokoju i praktyczną stronę to najlepsza jest opcja niebieska, z tym, że kolumna przy łóżku musi być w rogu pokoju. Rozumiem też, że wysięgniki to nie jest idealne rozwiązanie, ale w mojej sytuacji raczej jedyne. Dlatego napisałem na tym forum prośbę o porady, bo chciałbym zrobić co się da w ramach ograniczeń, które mam
 2. Zestaw stereo do 1800

  Tak wygląda mój pokój, wymiary 4x2,5. Kolumny chciałem zawiesić na ścianie, bo nie mam pomysłu jak je ustawić, aby było praktycznie. Według projektu nad łóżkiem miała być półka na kolumne. Łóżko jest jednak unoszone pilotem, czesto na taką wysokość, że półka musiałaby być z 10cm wyżej niż planowano, więc zrezygnowałem z niej. Do łóżka musi być wygodny dostęp z obu stron. Sprzęt może być używany, radia nie słucham. Przetwornik mogę kupić tylko który byłby odpowiedni?
 3. Zestaw stereo do 1800

  Witam, chciałbym kupić jakiś sprzęt grający do mojego pokoiku (10 metrów), ale kompletnie nie wiem co wybrać. Z powodu specyfiki miejsca (Dom Opieki) mój wybór ogranicza się do kolumn półkowych. Nie mam też jak odsłuchać kolumn, więc muszę zdać się na opinię i sugestie innych. Odtwarzacza CD nie potrzebuję, bo ze względu na moją chorobę preferuję mp3, które wygodniej mi obsługiwać z komputera. Budżet to 1800zł – 900 na amplituner, 900 dwie kolumny. Głównie słucham muzyki z mocnymi gitarami elektrycznymi (np. lżejszy, bardziej melodyjny metal, hardrock – klik i klik), czasem piosenek w stylu Avicii (klik). Dzwięk w wysokich tonach lubię wyrazisty, w niskich miękki – taki odczuwalny bas. Zdaję sobie sprawę, że z kolumn pułkowych nie wyciśnie się tyle, ile z podłogowych. Więc bas ma być dobry jak na kolumny półkowe. Mój obecny sprzęt to stara miniwieża, audiofilem nie jestem. Przeskok jakościowy i tak będzie ogromny. Fajnie jakby jednak kolumny grały w tonacji, którą wydaję mi się że lubię Jeśli coś z ważnych informacji pominąłem to proszę pytać. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
×