Skocz do zawartości

darek2962

Uczestnik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Wypowiedzi interesujące, jednak ze względów estetycznych wolę kolumny podłogowe Ostatnie pytanie odnośnie kolumn: Mając do wyboru w tej samej cenie: 1. Pylon Topaz 20 2. Audio Academy Phoebe III Wybralibyście.... ? Z wyglądu jak bliźniaki, cenowo te drugie około 1000 zł droższe, w przypadku nowych oczywiście.
 2. f1angel Odwiodłeś mnie od zakupu EVO Kierowałbym się ku kolumnom Pylon TOPAZ 20, jestem przekonany o ich szczegółowym i naturalnym graniu. Jednak czy zejdą np tak nisko jak: KLIPSCH Synergy F-10 Cena jednych i drugich podobna.
 3. Reasumując Czy: Wzmacniacz Advance Acoustic X-i60 + Kolumny Acoustic Energy Evo 3 Nie będą robić sobie wzajemnie krzywdy ?
 4. Proszę jeszcze o informację czy kolumny Acoustic Energy Evo 3 nie będą za mocne do tego wzmacniacza. Pytam ponieważ znalazłem w ładnym stanie, w przystępnej cenie. Mają również br z przodu więc można byłoby postawić je bliżej ściany. Zastanawiam się jeszcze nad Topaz 20, jednak obawiam się czy ich moc nie jest za niska do mojego metrażu.
 5. Chyba się poddaję. Znaleźć kolumny zamknięte w moim budżecie, graniczy z cudem. A jak zapatrywali byście się na kolumny MELODIKA BL30. Są droższe niż mój budżet ale zrobiłbym wyjątek. Ze względu na ich małe gabaryty, mógłbym je odsunąć 10-15 cm od ściany.
 6. http://olx.pl/i2/oferta/kolumny-made-in-uk...99-IDcxCiJ.html A coś takiego zagraloby z tym wzmacniaczem?
 7. Czy zalecenia takie nie tyczą się przypadkiem prawie wszystkich kolumn?
 8. Czy STX ELECTRINO 150 byłyby ok do tego wzmacniacza ? I do brzmień które preferuję ?
 9. Myślę że około 1200 zł. Mogą być też używane. O ile uda mi się znaleźć coś w dobrym stanie. Proszę o podanie modeli, które mogłyby spełnić moje oczekiwania i zacznę ich szukać.
 10. Pomoże ktoś? Przypomnę że potrzebuję Kolumn podłogowych. Zależy mi na dynamicznym dźwięku, z niskimi tonami, jako że słucham muzyki klubowej. Podpięte będą pod Advance Acoustic X-i60. Pokój z aneksem kuchennym 20m2. Kolumny przy samej ścianie. Na środku pokoju kanapa. A za nią aneks kuchenny. Akustyka jest jaka jest. Ale nic się nie wymyśli innego ponieważ nie ma miejsca.
 11. OK, dzięki. Jestem zdecydowany na Advance Acoustic X-i60. Teraz proszę o poradę jakie kolumny podłogowe do tego.
 12. Wolałbym aby jednak ten DAC był wbudowany, może i dźwięk będzie trochę gorszy od tego zewnętrznego ale w obsłudze będzie wygodniej. Rzeczywiście jeśli chodzi o wyjścia, trochę ubogi ten Xyndak. Zatem może lepszym wyjściem będzie Advance Acoustic X-i60 ? Co prawda mocy za wielkiej nie ma, ale metraż do obsłużenia nieduży. Niektórzy też narzekają na słyszalne szumy w tym modelu. Jedni twierdzą że mimo szumów jest OK, a inni że to go dyskwalifikuje. Komu wierzyć ?
 13. Ten używany wygląda całkiem dobrze, bynajmniej z zewnątrz. Zastanowię się czy warto kupić nowy czy zaryzykować używany. Jeśli wzmacniacz mamy ustalony, jakie głośniki zagralyby z nim?
 14. Wolałbym aby dac był już wbudowany. Xindak A-06 byłby OK. Ewentualnie ONKYO A-9050. Nie wiem tylko skąd tak duże różnice w cenie na popularnym serwisie aukcyjnym. za Xindak'a od 1500 do 2100..
 15. Źródłem dźwięku byłby telewizor oraz podłączany laptop.
×
×
 • Utwórz nowe...