Skocz do zawartości

WoKa

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O WoKa

 • Ranga
  Debiutant
 1. Wybór padł na NADa. Te Dali wydają się być niezłe, z tym że nie ma innych ofert tego konkretnego modelu, tak więc brak punktu odniesienia. Z kolei Magnaty u mnie się nie zmieszczą... Coś innego z NADem można w założonym przedziale cenowym znaleźć?
 2. A więc z czasem trzeba będzie uzupełnić zestaw o pre. Muzyka rockowa, czyli dużo gitar, a co za tym idzie brzmienie="mięso". Owszem zdaje sobie sprawę, ale wszystko w swoim czasie - najpierw monitory (żeby w ogóle zacząć cieszyć się muzyką), potem standy. Ze względu bass-reflex (w większości z tyłu), niezbyt blisko ścian. Pomieszczenie umeblowane (kanapa, regały z książkami). Odległość monitorów od kanapy ok. 2 m.
 3. Witam, Przymierzam się do zakupu używanych wzmacniacza oraz monitorów z przeznaczeniem do odsłuchu muzyki rockowej. Źródłem będzie gramofon, powierzchnia pomieszczenia to ok. 16 m2. W tej chwili biorę pod uwagę wzmacniacz NAD, np. 3240 (uchodzi za odpowiedni do tego gatunku, natomiast moje wątpliwości budzą wbudowane przedwzmacniacze gramofonowe w poszczególnych modelach) oraz Yamahę (A-720/A-700 ze względu niezawodność). Czy ten kierunek jest właściwy? Większy problem jest z monitorami. Czy moglibyście polecić jakieś konkretne modele do rocka w przedziale ok. 600 zł, które będą dobrze współgrać z ww. wzmacniaczami?
×