manos

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O manos

 • Ranga
  Debiutant
 1. Osłuchałem Toshibę na głośnikach Dual CL 174 i było wow! Ale po podłączeniu głośników Heco Life takich jak te: http://olx.pl/oferta/kolumny-life-303-heco...99-ID2Ndor.html wys.96cm, szer.30cm, gł.26cm, waga sporo ponad 10kg. PADŁEM na kolana Polecam! Odtwarzacz cd Technics SL-P-277A. Jutro rytualne podłączenie. Dziękuję za pomoc.
 2. Itt już już osłuchałem na starych głośnikach 4 ohm 60W coś ala Summit i faktycznie zaskakuje. W porównaniu z moją yamahą to niebo i ziemia. Dobra jakość dźwięku słuchanego moi uchem jest tak trochę za połowę regulacji głośności, potem jest coraz gorzej. Jutro osłucham Toshibę i też chyba na nią stawiam. Zakup odtwarzacza cd w planach.
 3. Akurat mam dostęp do tych wzmacniaczy tylko muszę, któryś wybrać. Jeszcze Marantz pm 593? Budżet to 350zł. Tak wiem, że te głośniki do niczego się nie nadają, przekonałem się o tym na własnych uszach Pokój 25mb w planie kwadratu, głośniki na równoległej ścianie do miejsca słuchania. Muzyka to rock/metal. Sprzęt stereo w przyszłości do rozbudowy. Do użytku domowego, umiarkowany poziom głośności, choć czasami wiadomo Póki co sprzęt towarzyszący to dvd yamahy z pierwszego postu.
 4. Witam. To mój pierwszy post więc witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam na imię Andrzej. Posiadam yamaha htr 5930 + dvd s559mk2 + głośniki prism 5.1 amethyst ht-150. Muzyki na tym się słuchać nie da. Słuchanie radia to również prawie profanacja. Mam zamiar zakupić, jeden ze wzmacniaczy z tematu: itt 8040 lub Aurex Toshiba a35. Nie mogę znaleźć zbyt wiele informacji na ich temat w google... Czy ktoś miał możliwość posłuchania ich? Który Waszym zdaniem warty jest większej uwagi?