Skocz do zawartości

Bartek

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bartek

  1. Proszę o pomoc w wyborze nowych słuchawek Może 350 zł to mała kwota, ale chcę aby zakup był trafiony. To moje pierwsze takie lepsze słuchawki. W temacie sprzętu jestem noobem Potrzebuję słuchawek do drum n bass. Pewnie muszą to być słuchawki o szybkim basie, nisko schodzący, ale też żeby perkusja nie była przyćmiona. Słuchawki będą podłączone do komputera lub sporadycznie do telefonu. Niestety za te pieniądze nie ma co za dużo wymagać. Myślałem o tym modelu, ale niestety się nie znam - AKG K 511 Bardzo proszę o pomoc
  2. Dzięki za konkretne zestawy. Rozważam oczywiście najdroższą opcję. Mam pytanie czy najdroższą opcja współgrałaby z kolumnami Paradigm Prestige 15B zamiast z tańszymi kolumnami focial aria? Oczywiście przyjechałem na odsłuch. Za kilka miesięcy będę miał kasę.
  3. Witam ! Jestem tu nowy, mam małą wiedzę na temat sprzętu audio. Chciałbym kupić sobie sprzęt za 8 tyś, 9 tyś max. Jakie kolumny, wzmacniacz, karta dźwiękowa (ponieważ chcę podłączyć sprzęt do mojego komputera) i inne urządzenia niezbędne ? Pokój 12 m2. Słucham muzyki Drum n Bass, trochę Dubstepu. Zależy mi na jakości dźwięku. Muzykę odtwarzam z mp3 320kb/s, flac i wav.
×
×
  • Utwórz nowe...