Skocz do zawartości

perszing91

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez perszing91

  1. Kupiłem te głośniki bo miałem okazje kupić je za dobrą cenę Ok, rozważę te opcje Na razie Dzięki !
  2. Przepraszam, że nie napisałem - tak, posiadam już te kolumny. Jeśli chodzi o sam pokój to właśnie planuje przemeblowanie. Sam wiem z doświadczenia, że lepszy dźwięk jest siedząc przodem do kolumn ustawionych w moją stronę, całkiem inny odsłuch.. A co do DAC'a to już kiedyś coś o tym słyszałem i w sumie dobrze byłoby coś takiego mieć.. Polecasz jakiś konkretny sprawdzony i niedrogi model? Chciałem się jeszcze dowiedzieć czy kupno jakiegoś lepszego kabla głośnikowego ma większy sens? Jakość dźwięku się poprawi? A jeśli tak to w jakim stopniu? Obecnie mam kabel przekroju około 2,5mm 2x7m długości. Jeśli chodzi o sam wzmacniacz? - Który z podanych przeze mnie modeli polecacie? Może mieliście możliwość testowania ich? Dodam, że akurat w mojej okolicy mam możliwość kupienia od znajomego Technics'a SU-VX800 za 850zł.
  3. 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? 1500zł 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Używany 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy) Stereo 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący brak 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 21-22m2 6) Jakiej muzyki słuchamy Ogólnie muzyka klubowa, pop, trochę hip-hopu, czasem lżejsze klimaty. 7 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Funkcje.. hmmm... dobrze jakby wzmacniacz miał ten pazur Czasem można by było użyć sprzętu na jakąś domówkę (tzw bajery nie są ważne) Głownię będzie podpięty pod PC, czasem telewizor. Dźwięk jaki lubię: Lubię Bass, nie ukrywam  Chciałbym aby bass był mocny lecz nie za mocny na tyle by zbytnio nie dominował nad resztą. Dobrze gdyby też góra była wyrazista, a całość łączyła się w piękną głębie muzyki
  4. Witam, tak jak w temacie szukam wzmacniacza stereo do swoich kolumn (Cerwin Vega CLS-15 400W RMS) zastanawiam się nad wzmacniaczami Technics SU-VX800, Yamaha AX-900, AX-1050/60/70 lub 90 i NAD C370. producent tych wzmacniaczy podaje moc przy 8Ohm między 110W a 150W na kanał (na razie mi to powinno wystarczyć, kiedyś dokupię do tych kolumn końcówkę mocy). Chciałbym, aby grało to dosyć ładnie, czysto i mocno. Proszę o poradę, który kupić? No chyba, że jakiś inny wzmacniacz polecacie, w cenie około 1000-1500zł?
×
×
  • Utwórz nowe...