Skocz do zawartości

Kostek32

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Kostek32

 • Ranga
  Debiutant
 1. Upragnione marzenie- kino domowe.

  Kino domowe to najczęściej kaprys, który zaspokaja się jak najtańszym kosztem. Kogo dziś stać na naprawde dobry sprzęt? To kosztuje majątek, ja kupiłbym sobie, ale chcę na http://www.projekt-wem.pl/rolety/rolety-dzien-noc-warszawa również mieć pieniądze do mojego domu, dlatego trzeba być realistą i wiedzieć co jest ważne a co ważniejsze dla mnie i mojej rodziny.
 2. Kupiłem sobie płytkę!

  moje nowe nabytki to otrzymane w prezencie płyty Ich Troje nie śmiejcie się, nadal wielu ludzi ich słucha. Ostatnio kiedy byłem w sklepie dekoracje ślubne Gdańsk to o dziwo spotkałem się z jakimś utworem tego zespołu hehe.
 3. Ceny kina domowego od do

  Nie wiem czy jest juz taki temat dlatego ośmieliłem się założyć nowy. Czy ktoś mógłby mi nakreślić ceny kina domowego? Chodzi mi o prosty sprzęt, bez nie wiadomo jakich bajerów (ogranicza mnie portfel). Potraficie zrobić widełki od-do? Za nowe kino domowe, jak i za sprzęt używany choć nie stary i w idealnym stanie. Tak mniej więcej. Chcę nie dać za dużo, ponieważ na http://www.projekt-wem.pl/zaluzje-drewnian...drewniane-25-mm potrzebuję poza kinem domowym, a chciałbym mimo wszystko mieć na to i na to.
×