Skocz do zawartości

tommy83

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O tommy83

 • Ranga
  Debiutant
 1. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Na monitory mogę wydać maks 1000 zł. Kwestia wizualna też jest ważna, ogólnie chciałbym zeby miały elementy białe lub jasno popielate. Jeżeli macie jakieś propozycję to jak najbardziej podsyłajcie: Jaka jest opinia na temat: 1. CANTON GLE 402 2. DENON SC-M201 3. Audio Bronze B1 4. CANTON KARAT 100 5. bowers wilkins b&w dm 601 s3
 2. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Używane para - 999 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=6558982573
 3. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  A takie kolumny: Heco Music Colors 170?
 4. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  A co myślisz o dołączeniu do MCR WHARFEDALE DIAMOND 210 lub 220? I drugie moje pytanie czy jest jakaś opcja połączenia z TV oraz odtwarzaczem CD/DVD?
 5. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Jakaś propozycja do MCR?
 6. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Przeprasza, ostatni tydzień byłem trochę niedostępny. Chciałem kolumny ustawić na podłużnej szafce na której po środku jest tv. W załączeniu wizualizacja.
 7. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Dzięki za odpowiedź. Niestety na kolumny na podłodze nie ma szans :/ czekam z wdzięcznością na sugestie
 8. tommy83

  Mini HI-FI do niewielkiego salonu

  Dziękuje za wprowadzenie zastanawiałem się nad dobrym mini HI-FI, głownie z powodu niewielkiego salonu (salon z aneksem kuchennym) - dokładne wymiary 5,8X3,4. Salon jest w mieszkaniu domu wielorodzinnego. I co ważne jestem laikiem w tej dziedzinie, znudzonym jednak płytkim brzemieniem "marektowego" sprzętu. Stosując się do zasad tego forum, podaje parametry 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? plus/minus 2000 zł 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. bez znaczenia 3)Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy) sprzęt stereo (ew. z opcją podłączenia do tv) 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący CD, radio 5) Jaka jest powierzchnia pokoju?r 20 m2 (5,8 X 3,4) 6) Jakiej muzyki słuchamy a) radio: rockradio, antyradio, trójka, rmf classic b) rodzaj muzyki: rock, muzyka poważna, jazz, hip-hop, folk, indie pop, alternatywna, muzyka filmowa, dubstep 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? w tym momencie myślę, że na lata 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Super gdyby był bluetooth. Chciałbym sprzęt połączyć z telefonem, komputerem oraz tv. 9) Dźwięk jaki lubię: Trudno laikowi nazwać jaki dźwięk lubi żeby został dobrze zrozumiany. Na pewno to co jest dla mnie najbardziej istotne to żeby w znanych sobie utworach odkrywać dźwięki których wcześniej nie słyszałem. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedzi.
 9. Witajcie, zastanawiam się nad kupnem kupnem systemu DENON CEOL N9. Z tego sprzętu korzystałbym w niewielkim salonie ca. 20 m2. Cena w granicach 2 tyś zł. Pytanie czy warto? Czy może lepiej poszukać czegoś innego. Budżet ca 2 tys. zł. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju propozycję.
×