Skocz do zawartości

janko28

Uczestnik
 • Zawartość

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  łódź

Ostatnio na profilu byli

1 003 wyświetleń profilu
 1. Oj zdziwił byś sie jak potrafi zagrać porządny deck nawet na przeciętnej taśmie.Twoje rozczarowanie związane jest zapewne z ówcześnie używanym sprzętem.
 2. Otwórz będziesz widział który przełącznik przesuwa sie podczas przęłączania zapis-odczyt.wpryskaj mu do środka jakiegoś preparatu do czyszczenia styków i poprzełączaj. Zrobiłem tego mnóstwo na serwisie,
 3. Potrzebujesz wzmacniacza z wejściem phono i kolumn + okablowanie.
 4. Tam nie ma głośniczka to co słyszysz to zapewne szarpanie płyty igłą,jedyna elektronika w tym "złomku" to regulacja obrotów talerza. Zapewne rozleciała się od starości wkładka piezoelektryczna i tyle w temacie.
 5. Cała prawda jest w tym co opisujecie ,wszędzie wojna czy pliki mp3 320 są złe bo przecież są gęste strumienie ale prwie nikt nie wspomina o tym iż od jakiegoś długiego czasu muzyka jest tak remasterowana aby dobrze" wybrzmiała lub zagrała " w słuchawkach albo w bumboxie tak jakby inny sprzęt przestał istnieć. Druga sprawa to fakt jak z kimś rozmawiam to jako jedyną wadę(ironicznie oczywiście) swojego zestawu przedstawiam właśnie szeregowanie nagrań ,nic nie maskuje .
 6. zgadzam się z przedmówcą ale kwestia brzmienia to może być różnie a to dlatego że powyżej 14 kHz to nie każdy słyszy aż tak dobrze a reszta charakterystyki nawet bardziej liniowa w projekcie jeśli jest oczywiście jasno zielona.
 7. Ja jestem zainteresowny testem tak dla sportu ,jako DAC pioneer n-50 powinien wystarczyć ,pliki z usb.
 8. bang od dawna produkuje powiedzmy aktywne głośniki i to jest kolejny tego typu system wzbogacony o bezprzewodowy przesył. mnie osobiście podchodziły systemy bang z lat 70 -90 po 2000 jakoś nie bardzo.
 9. Jak znam bang które słuchałem to dźwięk będzie poprawny i efektywny jeśli nie efekciarski ,kierunek tej marki jaki ja obserwowałem był właśnie taki. Przyznam tego głośnika nie słuchałem,
 10. Zerknij na to ,drożej ,ale może warto ,ja bym negocjował . https://www.olx.pl/oferta/roksan-kandy-kc1-mkiii-CID99-IDxv8ft.html#b51b1ca9a8
 11. 1 połączenie w gwiazde generuje mniej zakłóceń . 2 ten kabel co piszesz podłączasz do gnd w wzmacniaczu ale wątpie aby znacząco pomogło. 3 tak a nawet nie wiem czy to nie mono jack ale i stereo może być. 4 to co wskazuje a to co szuka to może być co innego (przestrojłem setki tunerów i radji).
 12. 1 nie podłączaj między sobą ,podłącz do listwy zasilającej tak będzie najlepiej. 2 gramofon podłączony oczywiście do wej. phono i do GND. jeżeli tak to z gramofonem czyli wkładka igła coś nie tak. 3 pilot to jedynie coś z używek albo uniwersalny i oczywiście z tyłu okablowanie system control 4 tuner masz najprawdopodobniej dostrojony do ukf(65-75 ) a nie fm(88 -108) i dla tego nic nie odbiera.
 13. Kolego Nowy78 o rezystancji możemy mówić tylko w przypadku składowych stałych co jest często mylnie acz zwyczajowo używanym pojęciem w akustyce ,ale jeśli tylko z tym się nie zgadzamy to ok.
×
×
 • Utwórz nowe...