Skocz do zawartości

Turmpp

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Turmpp


 1. Muzyki będę słuchać głównie z płyt oryginalnych (mam małą kolekcje), tudzież FLAC. Wzmacniacz zostanie wysłany jutro kurierem. Zmiana źródła na lepsze jak mówiłem na początku tematu dopiero po nowym roku. Myślałem czy nie kupić jakiegoś odtwarzacza CD, ale do 250zł nie znajdę chyba nic godnego i lepiej to odłożyć na później. Z ustawieniem kolumn będę kombinować jak już wszystko będę mieć ( nie obejdzie się pewnie bez małego przemeblowania )

 2. Kupiłem ten po serwisie w cenie 700zł (z dostawą był za 740zł) udało mi się wynegocjować dostawę za pobraniem na koszt sprzedającego. Serwis faktycznie był. Może przepłaciłem, nie wiem... sprzedawca zapewnia, że w środku wygląda jak nowy. Ten za 550zł (bez dostawy) został i tak sprzedany, nie ukrywam, że bardziej skłaniałem się ku temu droższemu. Jeśli ma być w naprawdę dobrym stanie to może ta dopłata do niego na dobrze mi wyjdzie. Zapewne bywały okazje z lepszą ceną. ale aktualnie takich nie było. Teraz czekam na kuriera mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i będę zadowolony.

 3. W przyszłym tygodniu mam mieć informacje o wspomnianym wcześniej HK 680. Narazie wiem tyle, że jest u "fachowca" wymieniane mają być kondensatory na jakieś po 50zł sztuka ( nie wiem jeszcze jakie ). Moźe ten naprawiany nie będzie jednak złym wyborem ? Czytałem, że inni też wymieniali na jakieś Panasonica i było wszystko w porządku. Gdy będę mieć więcej informacji dam znać.

  NAD C352 jest na licytacji (840zł aktualnie) Czytając o nim zauwaźyłem, źe jest często porównywany z HK 970. Na korzyść tego pierwszego.
×
×
 • Utwórz nowe...