Skocz do zawartości

Radek1897

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. No ok, fajnie to wszystko gra, ale brakuje suba i surroundów. Brać do kompletu Tannoy'e - TS.2.10 i XT mini? Wolałbym troszkę tutaj przyoszczędzić, a te dwie pozycje to wydatek ~4k. Macie jakieś propozycje do 2.5-3k sub+surround, które fajne efekty tworzą?
 2. Ja dzisiaj wróciłem z Denon X2300W i Tannoy Revolution XT 6F i jestem zakochany Mam na razie dwa fronty, center w drodze, a tyły przy okazji
 3. W RTVMax w Łodzi biorą 50zł za każdy element użyty do odsłuchu. Czyli np. 2 amp + 2 x kolumny = 200zł. Dzięki za zaproszenie, zwłaszcza ta kawa brzmi zachęcająco Już anulowałem ten odsłuch i umówiłem się w Q21 na czwartek o 12, ale będę mieć Was na uwadze.
 4. Dziękuję serdecznie za odpowiedzi. Nie brałem pod uwagę amplitunera Onkyo, ale widzę, że ma wszystko co konkurenci i do tego mniej kosztuje. Q21 - do Was przyjadę na pewno, bo mieszkam w Łodzi. S4Home do Oświęcimia mi trochę daleko, a nie chcę płacić za odsłuchy trzeci raz. Dziękuję za propozycję wysłania systemu do mnie.
 5. Witam uprzejmie wszystkich użytkowników. Do pełni szczęścia w moim 'salonie' brakuje mi tylko kina domowego. Polatałem trochę po sklepach, wszedłem w internety, poczytałem, ale nadal jest to czarna magia dla mnie. Napiszę krótko jak to sobie wyobrażam. Do czego będę używać? - 40% gry, 30% muzyka, 30% filmy. Co mam do podłączenia? - laptop, xbox, tv, telefon na androidzie. Nie bardzo wiem jak to podłączyć - czy wszystko do tv i z tv optykiem do amplitunera, czy bezpośrednio do amplitunera i później... no właśnie co? Jak ma grać? - ma być czysty dźwięk, nienatarczywy w żadnym zakresie. Bas niedudniący, tak żeby sąsiadom żarówki się nie wykręcały przy odsłuchu, tylko stylowo podkreślający dół. Każdy instrument wyraźnie słyszalny. Jak to pomoże to mam Beyerdynamic T90 Jubilee i jestem zadowolony z ich brzmienia. Chciałbym wszystko zbudować wokół amplitunera YAMAHA RX-V681. Zastanawiam się też nad Denon AVR-X3300W. Ale to nie jest wersja ostateczna. Byłem w kilku sklepach, na wtorek jestem umówiony w jednym na odsłuch. Oto propozycje jakie otrzymałem: 1. Monitor Audio MR6, MR2, MRC + sub MRW 10 2. Bronze 6, Bronze Center, MR2 + MRW 10 3. Magnat Quantum 677,673,67 Fundusze Na początku myślałem, że coś za 2-3 tysiące kupię. Ale szybko zszedłem na ziemię. 8 tysięcy PLN to górny pułap tego co mogę wydać. Myślę o sprzęcie nowym. Ale jakby w tych pieniążkach było coś lepszego jakościowo a używanego, to nie miałbym problemu by się na taki sprzęt zdecydować. Czego słucham? RHCP, Queen, Def Leppard, Alice Cooper, The Offspring, Elvis Presley, Barry White, ATB, Kazik, Kult, Scorpions. Muzyka z gier - szczególnie serie Final Fantasy. Czasem klasyka, częściej trance. Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat? Jeśli miałbym teraz przeznaczyć całą wymienioną kwotę, to tak. Zdecydowanie zakup na lata. Po głowie lata mi jednak myśl, by może na razie mieć amplituner, fronty, center i suba, a tyły dokupić później. Jaka jest powierzchnia pokoju? 24,75 m2 - zdjęcie w załączniku. Przepraszam jak wyszło chaotycznie. Mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumiał i pomoże. Serdecznie pozdrawiam, Radek
×
×
 • Utwórz nowe...