Skocz do zawartości

AnAm

Uczestnik
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

791 wyświetleń profilu
 1. I tu się mylisz AnAm przyjął postawę ,,ch..j człowiek wciska farmazon na temat urządzeń których nie słuchał,Ja jestem przeciw!,, Zadałeś Sobie tyle trudu żeby oczernić Moją osobę a wybielić swoją ... Proszę pokaż Moje posty w których atakuję Ciebie jako branżę..
 2. No i dożyliśmy czasów kiedy ,ujawnienie konfabulanta jest Jego gnojeniem.. Twoja mania prześladowca o rzekomym atakach na branżę już nawet nie jest śmieszna tylko przykra... Pozdrawiam
 3. No i aż zaplułem monitor... Szkoda tylko że tej chęci pomagania ,,bezinteresownie,, nie wyrażasz na niszowych forach gdzie zachęcają nawet do tego użytkownicy.. A limit jak najbardziej powinien obowiązywać, już i tak zrobiłeś z tego forum prywatny folwark ,,Misjonarzu,, Pozdrawiam
 4. Oj Pinokio,Pinokio już Tobie pisałem żebyś testy zaczął robić najpierw Sam przed swoimi mitomańskimi postami. Użyte co do Twojej Osoby słowo Kłamca jest jak najbardziej na miejscu , pisałeś nieprawdę w swoich postach na temat porównań dźwięku ww urządzeń co znaczy ze kłamałeś.
 5. Niestety nie mam w zwyczaju pisać o urządzeniach których nie słuchałem w przeciwieństwie do S4home?
 6. A od kiedy to ilość postów świadczy o czyjejś wiedzy i pisaniu prawdy na temat audio... Ty masz ich ponad 14 tysięcy i większość z nich to bajki.. Twoje przypuszczenia co do tego że jestem z branży są równie żenujące jak Twoje kłamstwa na temat danych urządzeń ... Sam zakładasz multikonta co zostało już Tobie udowodnione na innym forum a zarzucasz to innym..
 7. Przyznałeś się we wcześniejszym poście że ich nie porównywałeś a dalej brniesz w Swoje kłamstwa i twierdzisz że je testowałeś??
 8. Granice żenady zostały przekroczone ...Że co jest Tobie doskonale znane? Zamiast zapraszać teraz forumowiczów na test trzeba było Samemu najpierw go przeprowadzić przed Swoimi kłamliwymi wpisami na temat brzmienia tych Yamah. Boże widzisz a nie grzmisz...Kłamcą jesteś ponieważ zostałeś złapany na kłamstwie czego tu nie rozumiesz?Anonimowość nie ma tu nic do rzeczy.
 9. Po pierwsze. Hejter? Chyba kpisz... zostałeś złapany na kłamstwie i jeszcze bezczelnie próbujesz zgrywać ofiarę... Po drugie. Żebyś przez 10 godzin dziennie miał co robić ,nie skakał byś na forum po wszystkich wątkach nawijając ludziom makaron na uszy.... Po trzecie. Po raz kolejny kłamiesz.. przed pojawieniem się tego tematu przynajmniej kilkanaście razy ludziom wmawiałeś że RN-803 gra identycznie jak AS-701 i jakim to RN-803 jest świetnym amplitunerem stereo, ponieważ gra jak wzmacniacz AS-701 , nawet nie słuchając tych urządzeń... Wiec o czym tu piszesz ..Litości. Po czwarte. Wujkiem to zacząłeś się tytułować Sam w co drugim wątku wciskając forumowiczom Swój kit... Po piąte. Twierdzisz że Nikt ale to Nikt nie ucierpiał przez kłamstwa które wypisywałeś , a skąd Ty możesz wiedzieć ile osób nacięło się kupując amplituner stereo RN-803 sugerując się Twoimi wpisami że gra jak wzmacniacz AS-701... A z Branżą to Sobie nie schlebiaj raczej skłaniaj się do tego że jesteś Januszem Biznesu po tym co zaprezentowałeś? Po szóste. Polecanych przez Siebie do wszystkiego i dla wszystkich Nadów 356Bee ,Dac Magic100,Heco Aurora a wcześniej Heco Music Style to słuchałeś?Czy jak znając życie przeczytałeś broszurkę udając Fachowca Audio..
 10. Nieuprzejme to raczej jest polecanie i pisanie o rzeczach o których nie masz bladego pojęcia.Masz rację nie posiadam tych urządzeń, Ty za to posiadasz i co z tego wynika jak nawet nie wiesz jak grają a je polecasz? A skoro Piotr pisał jedno a okazało się drugie to jest pole do nie przyczepiania się ale raczej do nazwania Cię MITOMANEM? Mam taką nadzieję że właśnie po Moim wpisie ludzie otworzą oczy i przestaną łykać ten Twój farmazon Wujku najgorsza rada. W trudniejszych pytaniach to raczej również z Twojej pomocy nie skorzystam , w szkole nauczono Mnie czytać więc broszury od producenta przeczytam Sam? Dobrego Weekendu
 11. Mówisz i masz pierwsza Moja porada będzie taka. Ludzie przestańcie słuchać Tego BAJARZA Piotra ze sklepu S4Home.
 12. Chłopie masz tupet ,kto jak nie Ty w co drugim wątku piał nad tym że a-s 701 gra tak samo jak r-n803d... a okazuje się że nawet tej elektroniki nie porównywałeś . Czyli reasumując wszelkie Twoje doradztwo jest warte tyle co zeszłoroczny śnieg.
 13. Proszę nie pisz , bajarzy jak Ty już mamy wystarczająco na forach.?
 14. A Tobie to oprócz Nad 356 , Heco i CA dacmagic 100 , Magnata to cokolwiek gra...
×
×
 • Utwórz nowe...