Skocz do zawartości

przechodzeń

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O przechodzeń

 • Ranga
  Debiutant
 1. przechodzeń

  Jakie małe kolumny 4 Ohm polecacie do 1000 zł?

  Nie kupuję używanych rzeczy, za dużo problemów miałem z nimi. Wolę nowe na gwarancji - dużo mniej nerwów, straconego czasu i pieniędzy. A moja strategia trochę dojrzała i lekko się zmieniła: - kupiłem już DAC, jednak nie Sony a Ifi Audio Nano - pójdę do salonu audio z moim wzmacniaczem posłuchać kolumn Wharfedale (i innych przy okazji, te miały skrajnie różne opinie) i kupię wybrane - jeśli będzie słabo grał, to kupię wzmacniacz Onkyo (wolę strumieniowy, nie będzie kłopotu z podłączaniem / odłączaniem kabelków od DACa)
 2. przechodzeń

  Jakie małe kolumny 4 Ohm polecacie do 1000 zł?

  Dzięki panowie za odpowiedzi. Przemyślałem sprawę i rzeczywiście lepiej kupić dobry wzmacniacz też. Ten DAC Sony miał mieć szersze zastosowanie - w podróży i w pracy, może kupię go później. Poczytałem jeszcze trochę recenzji i teraz mam zamiar kupić wzmacniacz ONKYO TX-8130 i kolumny Wharfedale Diamond 220. Mam nadzieję, że te elementy będą do siebie pasować.
 3. przechodzeń

  Jakie małe kolumny 4 Ohm polecacie do 1000 zł?

  Dzięki za odpowiedź! Nie wiedziałem, że można 8-omowe podłączyć też. Myślałem, że będą słabo grały lub wzmacniacz się spali. Przepraszam za amatorskie pytanie . Już je uzupełniam: Pokój: 3m x 4m, kolumny na dłuższej ścianie, naprzeciw tylko sofa Muzyka: rock i pochodne, mocniejsze oraz spokojniejsze granie Źródło dźwięku: Spotify + DAC Sony PHA-1EU (planuję kupić) Wzmacniacz: Sharp XL-HF301PHS Kolumny: coś małego raczej, pokój jest mały Preferencje dźwiękowe: lubię jasny, czysty dźwięk, lubię wyraźnie słyszeć instrumenty (muzykowałem kiedyś dużo)
 4. Chcę kupić lepsze kolumny do mojego mini wzmacniacza Sharp, 4 Ohmy, 33W / kanał. (specyfikacja jest tu: http://www.manualsdir.pl/manuals/493439/sh...hs.html?page=22 ) Co byście polecili w cenie około 1000 zł? Widziałem tu polecane Klipsch R-15M, ale mają impedancję 8 ohm.
×