Skocz do zawartości

typer

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O typer

 • Ranga
  Debiutant
 1. typer

  Podłączenie zestawu.t.

  Dobra już mam, faktycznie działa. Podłączyłem wszystko i potem przez wejście out z ampli do tv z wejściem ARC. Jeszcze małe pytanko, jak miałem podłączony dekoder z UPC do tv za pomocą bezpośrednio hdmi, a teraz mam przez ampli to mi po włączeniu wyświetla się 720p a wcześniej miałem 1080p i ogólnie dźwięk mi się wydaję, że jest trochę gorszy jak np z radia czy bezpośredniego podłączenia xboxa do ampli?
 2. typer

  Podłączenie zestawu.t.

  Mam w tv trzy wejścia hdmi, w tym obok jednego piszę ARC, natomiast jak podłączam do tego wejścia w tv z napisem ARC i do amplitunera czy to wejście in czy out nie ma dźwięku z kolumn. Rozumiem, ale jeśli podłącze amplituner przez optyczny a xboxa one, które ma wejście hdmi in oraz out, to jeśli go podłącze do amplitunera przez hdmi to jak podłącze konsole do tv żeby mieć obraz? Trochę zakręciłem. Mam nam myśli to, że jak tv do ampli przez optyczny a konsole do ampli przez hdmi to jak potem podłącze konsole do tv, skoro ma jedno wejście hdmi in
 3. typer

  Podłączenie zestawu.t.

  Rozumiem, więc zakupię sobie kabel optyczny. Wtedy jeśli będę miał tv podłączony do amplitunera przez kabel optyczny i potem xboxa one do telewizora za pomocą hdmi to automatycznie przy włączonej konsoli będę miał odtwarzany dźwięk z amplitunera?
 4. Witam Was serdecznie, jestem nowy na forum i zarejestrowałem się tutaj by uzyskać pomoc oraz dalej aktywnie uczestniczyć mając już własny sprzęt. Pewnie wiele razy zadano to pytanie i dla bardziej wtajemniczonych jest banalne ale mam problem z podłączeniem amplitunera do tv. Mam amplituner Yamaha Rx-V381, telewizor marki sharp z dwoma wejściami HDMI i to właśnie tym kablem bym chciał podłączyć tv by głos leciał z kolumn. Dodatkowo dodam, że mam xboxa one i z niego chciałbym odtwarzać filmy oraz muzykę na głośnikach i amplitunerze. Pomoże ktoś?
×