Skocz do zawartości

mariusz1967

Uczestnik
 • Zawartość

  119
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mariusz1967

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  chrzanów
 1. Yamaha RX-A1070 czy Marantz SR7012

  Niezłe - możesz rozwinąć ?
 2. Yamaha RX-A1070 czy Marantz SR7012

  Rozumiem że masz na myśli czysta końcówkę mocy , wtedy sterujesz nią pilotem od amplitunera .
 3. Witek , chętnie bym twoich kolumn posłuchał , z racji zbliżonego rodowodu z moimi .
 4. FLAC z telefonu - jak przesłać najlepszą jakość

  Nie do końca telefony maja słabe przetworniki są dedykowane telefony z mocnymi i dobrymi układami Hi-fi . Wystarczy poszukać w chińskich sklepach . Mój Lenovo Vibe jest jednym z przykładów . Pozdrawiam
 5. Gratuluję ( i oczywiście zazdroszczę wiedzy i kunsztu ) . S U P E R !!!!!!!!!!
 6. Zrozumieć audio

  Nie nie jestem autorem , blog jest znaleziony w sieci .
 7. Zrozumieć audio

  Tak Witku zdecydowałem się . Emocje w innych wątkach opadły , a blog jest naprawdę ciekawy sporo podpowiada i wyjaśnia .
 8. Zrozumieć audio

  Długo się zastanawiałem nad udostepnieniem tego bloga . Myślę ze emocje niektórych kolegów opadły na tyle że żadnej zawieruchy nie będzie . Polecam wszystkim dokładnie przeczytać , materiału jest sporo . Autor uzupełnia blog systematycznie . Jest przekonujący w swoich tłumaczeniach zagadnień audio - akustyki . Dla początkujących lektura wręcz obowiązkowa . Miłej lektury i owocnych przemyśleń . http://zrozumiecaudio.blogspot.com/2015/ . Proszę moderatora o ew przeniesienie do właściwego działu
 9. Ulepszyć byś mógł pozbywając się biurka i otwierając tym samym przestrzeń dla dżwięku . Relaks na szezlongu ( wiąże się to z jego zmianą miejsca ) będąc w ,, stereofonii ,, wprowadził by cię w inny wymiar relaksu . Rozumiem że musi zostać tak jak jest obecnie , więc pozostaje zaakceptować stan rzeczy .
 10. Witam . Powiedz proszę o co dokładnie chodzi ? masz zastrzeżenia do dźwięku ? . Może do braku sceny ? . A może dynamika jest słaba ? . Czy dźwięk jest dla ciebie ważny , czy ma być tylko tłem w życiu codziennym ?
 11. Kino domowe - rozbudowa wymiana

  Pomijam co kupisz , ale zamień miejscami szafki z kolumnami . Jak zamienisz to wysuń je w przód i skieruj ku środkowi pokoju . Różnica powinna być znacząca . Obecnie przody masz wciśnięte w kąt co jest złe .
 12. Subwoofer czy ma sens??

  Nie uważam że miejsce koło kominka jest złe jako takie , ale że jest złe w sensie że jest z góry postanowione że tam musi stać . Kompromisów nie ma albo jest bas albo go nie ma . Jeżeli z góry akceptujesz dźwięk jaki osiągniesz w ten sposób , to znaczy że nie masz dużych wymagań co do niego . Ale to Twoje mieszkanie i Ty tam będziesz mieszkał , więc zrobisz jak będziesz uważać .
 13. Subwoofer czy ma sens??

  Sub to nie jest mebel !!!, on musi mieć swoje miejsce aby miał sens , chyba że lubisz słuchać basu np. w łazience . Pozdrawiam
 14. Tzn jest głośniejsze , czy mniej wydajne ? nie przejmował bym się tym w cale , ma grać . Najlepszym wyborem jest podpięcie pod pre końcówki na fronty .
 15. Kup TX-RZ810 model o rok starszy , a tańszy o kilka stów . Różnic brak ( może jakieś kosmetyczne ) Ma dobrą opinię i dżwiękowo też jest chwalony .
×