mariusz1967

Uczestnik
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mariusz1967

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dobrych niskich nie będzie choćbyś wsadził tam 15" tłuczka . Może się okazać że w łazience szczoteczka do zębów będzie podskakiwać , a w miejscu gdzie chciałbyś aby był bas po prostu go nie będzie . Zamów sobie jakiś zestaw i umów się na zwrot . Przekonaj się sam
 2. Posłuchaj S4Home , bo to mądre i sensowne rozwiązanie .
 3. flip3

  Mam ten jbl ale wersje starszą (2) . Nie mam zastrzezeń nic nie szumi po ponad 2 latach użytkowania . 3 jest chyba odporna na wodę , ale konstrukcyjnie pewnie będzie to samo . Jest mały poręczny , mam go na biurku jako komputerowy .
 4. Emotiva XPA GEN3 jest końcówka mocy nie ma DAC-a - sam jestem jej ciekaw , potężna moc i wygląd . A jeżeli chodzi o sub , zainteresuj się firmą velodyne .
 5. Zdecydowanie miękko grają nie męczą . Budżet w okolicach 5 tyś .Wolałbym jednak dac oraz końcówkę - jak pisałem nie mam ciśnienia absolutnie aby coś brać . Czego słucham w tym momencie marillion z fishem Tak poważniej raczej cięższą odmianę muzyki ( iced earth , brianstorm ( nie ten łotewski ) nightwish ...... skończywszy na kate bush ) Mam alergie na techno , disco polo i każde umpum pumpcum .
 6. Dziękuję Tak masz racje temat już był , kiedy przymierzałem się do wzmacniacza . Co do końcówki to cały czas chodzi po głowie , ale specjalnie nie szukam . A miałbyś jakąś propozycję ? Jest możliwość abyś swoje na iluminatorach wrzucił ?
 7. Pierwotnie miałem robić na ss revelator ( niestety finansowo nie wytrzymałbym ) podpowiedziano mi sba i wybrałem ( TW29R-B a na średnich 6½" SATORI MR16P-4 , całość dopełniają nisko SB23NRXS45-8 . Centralna identyczny zestaw . Ty masz ss iluminator - to niestety nie na moją kieszeń . Pomimo iż mam ampli av i pokój bez adaptacji jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z wizualnego jak i muzycznego efektu Moderatorze wybacz
 8. Odbiegamy nieco od tematu , ale ja potwierdzam to co kolega audiowit pisze . Kolumny z manufaktur są wykonywane na topowych głośnikach tam nie ma lipy , miałem kontakt z YB ponieważ cos mam na wzór od nich . Równie dobrze wspominam kontakt z audiosynergia właściwie to dzięki wskazówką pana Piotra udało mi się zbudować mój zestaw .
 9. Odpowiedziałeś sobie sam w ostatnim zdaniu co to jest warte , inwestowanie w to coś pieniędzy jest bezsensowne . Lepiej wspomóż potrzebujących - będziesz miał satysfakcję że zrobiłeś coś dobrego .
 10. Faktycznie zagubiony jesteś totalnie i sam tak do końca nie wiesz czego chcesz . Idż do salonu powiedz sprzedawcę czego słuchasz , niech podłączy kilkanaście kombinacji . Na kartce papieru napisz jakie było zestawienie i zaznacz plus lub minus . Nie patrz na loga tylko kosztowo na ile cię stać i słuchaj . Inaczej będziesz się kręcić w kółko i inni razem z tobą . pozdrowienia
 11. Rozwiałaś ew wątpliwości kolegów czy aby na pewno jesteś płcią piękną .
 12. Nic straconego mamy nie daleko , zapraszam do mnie na odsłuch .
 13. Oczywiście masz 100% rację i pierwotnie tak miało być , ale to co usłyszałem to jest taki przeskok jakościowy , że pomiary zeszły na 2 plan . Pewnie wrócę do tematu jak ,, opadnie kurz ,, Zastanawiałem się czego mogę oczekiwać i czego bym chciał , może jeszcze czytelniejszej bardziej szczegółowej sceny , czy też jeszcze większej swobody w graniu , czy też jeszcze lepszej zmiany w dynamice odtwarzanych dżwięków , nie wiem na ten moment po prostu nie wiem .
 14. Cześć Zbyszku Obawiam się bez porządnych podłogówek nie nagłośnisz porządnie pomieszczenia , pisze tak ponieważ mam podobny metraż i coś tam już przerabiałem w tym temacie , ale zostawiam to bardziej doświadczonym kolegom , zapewne pomogą coś wybrać