Skocz do zawartości

mariusz1967

Uczestnik
 • Zawartość

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mariusz1967

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 1. 178 km ode mnie . Daleko i nie daleko .
 2. Spróbuj coś innego podłączyć i może dopiero w tedy oceń co możesz więcej usłyszeć ( pomijam te 15 KHz ) . Piszesz ze masz 73 lata , jestem pod mega wrażeniem twoich umiejętności , wiedzy i tego jak błyskotliwy masz umysł . Nie wiem skąd jesteś ale chętnie bym swoje diy podłączył pod twój zestaw . Pozdrawiam serdecznie
 3. Wielkie brawa !!!!!!!! fantastycznie to wygląda i gra zapewne . Kolumny koniecznie trzeba inne , jak sugeruje audiowit . Jeszcze raz wielkie brawa . :)
 4. Supergrupy grające rock, rock and roll, pop, blues'a

  To może ja . Grupa wydala niedawno 4 lp . Prawdziwym przysmakiem jest utwór trzeci z tej płyty . Zespół to Black Country Communion . Solidne granie i co najważniejsze nie ma tam tzw '' zapchajek '' . Miło się słucha oj miło
 5. Pomoc przy doborze sprzętu stereo/amplituner

  Nie do końca . Amplituner będzie służył jako przed wzmacniaacz dla końcówki i jednocześnie jako DAC . Korzystam z takiego zestawienia , fronty napędza końcówka a resztę kolumn amplituner .
 6. David Gilmour

  Właśnie to się tyczy koncertówki BR ,, live at pompeii ,, Co do cd nie wiem . Mam koncert Rogera Watersa ,, the wall ,,na BR . To zupełnie inna jakość dźwięku .
 7. David Gilmour

  Słuchałem . Wg mnie nie jest to najwyższych lotów realizacja , dts nagrany cicho , suba jakby nie było - jakość obrazu dobra .
 8. Jaki sprzęt na moje potrzeby

  Niech dźwięk z salonu odsłuchowego nie będzie dla Ciebie wyznacznikiem ( ew wskazówką co do brzmienia ), co masz kupić . Sprzęt ma zagrać tam gdzie go będziesz na co dzień słuchać .
 9. Streamer

  Kolego Pędrak , ten technics w rogu to co to jest ?
 10. Streamer

  U mnie jest tak - Xtreamer slidewinter z dyskiem 2 tb na usb oraz 750 gb wewnątrz ( czasem przywali focha , ale już przywykłem ) sygnał leci do amplitunera , następnie do końcówki mocy . Całość wpięta w sieć sterowanie z poziomu Pc lub poprzez ekran tv ( bardzo niewygodne z racji ilości materiału na dyskach ) . Dodatkowo mogę samodzielnie wykonać plik plsx ze stacja radiową . To znaczy np. słyszę jakąś stację radiowa podoba mi się , robie z tego plik plsx wrzucam do xtreamera i mogę słuchać poprzez internet .
 11. Prezent dla męża

  Miałem na myśli już konkretny zestaw jaki wybierzesz , nie sam zakup KD czy też Stereo . Czy spełni jego ( wasze ) oczekiwania .
 12. Prezent dla męża

  Robienie prezentów audio , trochę to niebezpieczna sprawa . Zamiast radości może być lekkie skrzywienie , radziłbym wysondować delikatnie czy dana rzecz sprawi uśmiech na twarzy obdarowanego .
 13. Zestaw stereo za około 3000 zł

  Dlaczego zawsze jest tak , że najpierw się buduje , mebluje itd. I nagle olśnienie ...... brak hi-fi lub kina domowego . Następuje lament i prośby często w formie już i teraz . Zadałeś pytanie - czekaj , może ktoś rzeczowo podpowie co i jak ....... jeżeli będzie w stanie .
 14. Zestaw stereo za około 3000 zł

  Po pierwsze młodszy kolego 1Ender - grzeczniej proszę . A teraz do rzeczy . Nie twierdziłem iż odtwarzacz cd czyta formaty multi , odniosłem się tylko i wyłącznie do twojego mylnego stwierdzenia iż muzyki w systemie 5.1 nie słucha się . Proponuję zapoznaj się z tematem płyt DVD-AUDIO , sprawdź w jakiej jakości są wydawane , i w tedy zacznij zadawać pytania . Jeżeli pozwolisz pominę temat ,, doświadczenia ,, .................. . Przepraszam moderatora za zaśmiecanie ps nie tylko cd i dvd służą do słuchania muzyki . pozdrawiam
×