Skocz do zawartości

mariusz1967

Uczestnik
 • Zawartość

  122
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  chrzanów

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tu chodzi o możliwość skorzystania z wyjścia optycznego za nie duże pieniądze .
 2. Nie wiem czy dział właściwy . Dzisiaj dotarł do mnie adapter usb/spdif . Po pierwszych testach wszystko jest ok . Dżwięk docierający do mojego ampli z komputera jest bez zarzutu - 2 kanały . Jak będzie z wielokanałowym na ten moment nie wiem czy jest możliwość bezpośrednio po optyku przesłać . Jak pisałem mam go krótko . Jeżeli brakuje wam spdif w komputerze , laptopie to to załatwia sprawę . Niżej daje link do sklepu https://www.banggood.com/pl/USB-5_1-Channel-External-Optical-Audio-Sound-Card-Adapter-for-Laptop-Notebook-PC-p-987810.html?rmmds=myorder
 3. Franz trzeba Piotra zrozumieć taką ma robotę , jak nie będzie aktywny to nic nie sprzeda . Musi być widoczny
 4. Rozumiem że masz na myśli czysta końcówkę mocy , wtedy sterujesz nią pilotem od amplitunera .
 5. Nie do końca telefony maja słabe przetworniki są dedykowane telefony z mocnymi i dobrymi układami Hi-fi . Wystarczy poszukać w chińskich sklepach . Mój Lenovo Vibe jest jednym z przykładów . Pozdrawiam
 6. Nie nie jestem autorem , blog jest znaleziony w sieci .
 7. Tak Witku zdecydowałem się . Emocje w innych wątkach opadły , a blog jest naprawdę ciekawy sporo podpowiada i wyjaśnia .
 8. Długo się zastanawiałem nad udostepnieniem tego bloga . Myślę ze emocje niektórych kolegów opadły na tyle że żadnej zawieruchy nie będzie . Polecam wszystkim dokładnie przeczytać , materiału jest sporo . Autor uzupełnia blog systematycznie . Jest przekonujący w swoich tłumaczeniach zagadnień audio - akustyki . Dla początkujących lektura wręcz obowiązkowa . Miłej lektury i owocnych przemyśleń . http://zrozumiecaudio.blogspot.com/2015/ . Proszę moderatora o ew przeniesienie do właściwego działu
 9. Ulepszyć byś mógł pozbywając się biurka i otwierając tym samym przestrzeń dla dżwięku . Relaks na szezlongu ( wiąże się to z jego zmianą miejsca ) będąc w ,, stereofonii ,, wprowadził by cię w inny wymiar relaksu . Rozumiem że musi zostać tak jak jest obecnie , więc pozostaje zaakceptować stan rzeczy .
 10. Witam . Powiedz proszę o co dokładnie chodzi ? masz zastrzeżenia do dźwięku ? . Może do braku sceny ? . A może dynamika jest słaba ? . Czy dźwięk jest dla ciebie ważny , czy ma być tylko tłem w życiu codziennym ?
 11. Pomijam co kupisz , ale zamień miejscami szafki z kolumnami . Jak zamienisz to wysuń je w przód i skieruj ku środkowi pokoju . Różnica powinna być znacząca . Obecnie przody masz wciśnięte w kąt co jest złe .
 12. Nie uważam że miejsce koło kominka jest złe jako takie , ale że jest złe w sensie że jest z góry postanowione że tam musi stać . Kompromisów nie ma albo jest bas albo go nie ma . Jeżeli z góry akceptujesz dźwięk jaki osiągniesz w ten sposób , to znaczy że nie masz dużych wymagań co do niego . Ale to Twoje mieszkanie i Ty tam będziesz mieszkał , więc zrobisz jak będziesz uważać .
×
×
 • Utwórz nowe...