Skocz do zawartości

Matul

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Matul

 • Ranga
  Debiutant
 1. A co do amplitunera, czy znajdę coś lepszego od Yamahy RX-V381, żeby miał poniżej 15,5cm wysokości i dobrze zagrał z Tagą 606?
 2. Czyli najlepszym wyborem w przypadku białych kolumn będą Taga 606? Czy znajdę jeszcze jakieś inne białe kolumny w planowanym budżecie? Szczerze mówiąc bardziej pod względem wyglądu i ceny, możliwości zmieszczenia kolumny centralnej na półce bardziej podobają mi się Taga 506. Nie rozważałem zmiany wybranych do zestawu kolumn, ale cóż , one mają po pierwsze dobrze grać - nie sądziłem, że będzie przepaść między tymi kolumnami.
 3. Tak, to cena za całość. Jeśli chodzi o rozmiar Taga 506 to tutaj dobrze pasuje mi rozmiar kolumy centralnej i wygląd całego zestawu. Czy między 506 a 606 jest taka przepaść w odsłuchu?
 4. Potrzebuję zestawu amplituner + kolumny 5.0 do pokoju o koło 22mkw. Odsłuch będzie na powieszchni 4mx3,5m (tak jest ustawiona sofa i TV. To na czym mi zależy, to podłogowe kolumny przednie (najlepiej wszystkie kolumny białe), wysokość amplitunera do 15,5cm i cenie do 2500zł. Zestaw będzie służył bardziej do kina niż muzyki. Obecnie mam plastikowe samsungi HT-E4550 - moc daje radę, ale dźwięk, jak przeszedłem się do sklepu audio to tragedia w porównaniu z każdymi normalnymi kolumnami stąd potrzeba zmiany. Odsłuch zazwyczaj do 50% mocy, bo to mieszkanie w bloku. Nie chcę Suba, ale zależy mi na dobrym basie. To co zamierzam kupić to Taga Harmony TAV-506v2 i YAMAHA RX-V381 lub HTR-2067. Kable jakie są położone w scianach to 4mm do frontów i 2,5mm do surround. Nie jestem audiofilem, ale obecny dzwięk z plastiku zaczał mi przeszkadzać i muszę to zmienić. Nie chcę też wydawać majątku. Pytanie czy ten proponowany zestaw da radę, czy lepiej coś zmienić?
×