Skocz do zawartości

Bonieklbn

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bonieklbn

 1. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  Szanowni Koledzy! Podbijam temat. Po moim ostatnim poście dokonałem ostatniej akcji reanimacyjnej Denona PMA720A. Niestety ponownie pojawiły się problemy i podjąłem decyzję że pora go wymienić. Co możecie mi polecić? Budżet około 1000-1200 zł. Z góry dzięki za pomoc! Co myślicie o tych opcjach? http://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c326bee.html http://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/nad-c316bee.html
 2. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  Tak jak już mówiłem nie odrzucam opcji zakupu nowego sprzętu. Wiem jednak że w tych pieniądzach (1200 zł) nie poszaleje i zakupię sprzęt z dolnej półki. Z drugiej strony troszkę obawiam się używanego sprzętu. Doświadczyłem już problemów z "używkami" . Gdyby wpadły Wam w oko jakieś ciekawe oferty, wrzućcie proszę do wątku. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 3. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  Bardzo dziękuję za pomoc. W rzeczy samej - dźwięk jest najważniejszy.
 4. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  DAC będzie moim kolejnym zakupem ale na chwilę obecną mogę sobie pozwolić tylko na wzmacniacz. Jakie modele polecacie?
 5. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? max. 1200 zł 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Biorę pod uwagę obydwie opcje. 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy), bo od tego zależy m.in. dobór działu. Wzmacniacz stereo 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący Kolumny Paradigm Monitor 3v3, w przyszłości DAC 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 20m2 (bedzie) 6) Jakiej muzyki słuchamy Muzyka elektroniczna, house, funky house, 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Zapewne na parę lat. 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Lubię jasne i dynamiczne brzmienie. Ważny jest dla mnie wokal. Na chwilę obecną sprzęt ma współpracować z PC oraz TV.
 6. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  Dziękuje za odpowiedź. Używam zarówno plików mp3 jak i flac. W tej chwili kolumny na pewno nie są usytuowane prawidłowo ale ta kwestia będzie już niedługo rozwiązana (odbiór mieszkania). Słucham głównie muzyki elektronicznej ale tak jak już pisałem czasami lubię włączyć muzykę klasyczną czy filmową. Dźwięk nie powinien być zbyt wygładzony, lubię soczyste brzmienie. Lubię jasne i dynamiczne brzmienie, niekoniecznie ostre i konturowe ( nie wiem czy to się nie wyklucza!). Wydaje mi się że nie szukam ciepłego, łagodnego, tulącego dźwięku... Ważny jest dla mnie wokal w utworach... Co mógłbyś polecić? Czy jest coś nowego wartego uwagi w tych pieniądzach?Jakie modele używane powinienem wziąć pod uwagę? W pierwszej kolejności zakupie wzmacniacz, przyjdzie czas na DAC.
 7. Bonieklbn

  Wzmacniacz

  Witam wszystkich! Niestety mój leciwy Denon pma720A poległ na polu chwały i potrzebuję dla niego zastępstwa. I tutaj moje pytanie do Was. Jaki macie pomysł na następce? Zastanawiałem się nad nowym Denonem pma720AE. Taki wzmacniacz stereo kosztuje około 1200 zł i to jest kwota którą mogę przeznaczyć na zakup. Wzmacniacz będzie grał z kolumnami Paradigm Monitor 3v3. Źródła - głównie PC oraz TV. Oczywiście nie wykluczam zakupu używanego sprzętu. Czego słucham? - wszystkiego po trochu, czasami muzyka elektroniczna, czasami coś mnie weźmie na klasykę. Z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Utwórz nowe...