Skocz do zawartości

hubkubas

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez hubkubas

 1. Mam wolnostojący dom, ale wśród innych domów. Raz jeszcze napiszę: mniej więcje w 1:11 na filmie a w realu instalacja "staje" w momencie kiedy, wybieram sieć musiccast setup, wracam do aplikacji i tam każe wybrać sieć domową, na filmie też jest ta sieć domowa wybierana. A u mnie nie ma mojej sieci domowej nagle, tylko są jakieś inne, pewnie domów dookoła. A może problemem jest to, że moja sieć jest zabezpieczona - WPA2-PSK(TKIP)
 2. Telewizor, który jest nad YASem i inne urządzenia sieć widzą bezproblemowo, odtwarzają itp.
  Nie rozumiem"
  "Na fonie podłącz się do domowej sieci i sproboj wtedy!"

  W procesie instalacji, tam przecież jest polecenie, aby w telefonie wyjść z apki i przełączyć się w wifi na sieć YASa....?

  h
 3. Witam od trzech dni walczę z podłączeniem Music Cast w nowym soundbarze YAS 306. O to mój problem:
  Ściągnąłem na Iphona aplikację MusicCast i robię wszystko jak przykazano, tzn trzymam connect na urządzeniu przez 5 sekund, zaczyna migać dioda wifi, odpalam na iphonie apkę, dochodzę do momentu kiedy poleca połączyć się z siecią sianą przez YAS 306, łączę się z nią wracam do apki i tu zaczyna się zabawa tzn apka mi pokazuje jakieś dziwne sieci do połączenia, nieznane mi, a nie pokazuje tej mojej. Na Youtubie w filmiku pokazowym koledze demonstrującemu pokazuje, jego własną sieć i On się z nią łączy i wszystko gra. A u mnie pokazuje dziwne sieci, każe wpisać hasła i po tym jak ja wpisuje hasła z "d..y" to co logiczne pokazuje, że połączenie jest zerwane. I co teraz, ma ktoś jakiś pomysł może, please.

  hk
×
×
 • Utwórz nowe...