Skocz do zawartości

kubikolos

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kubikolos

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. Niestety mieszkam w innym województwie, ale jeszcze pomyślę i być może dokonam wyboru.
 2. Właśnie teraz zobaczyłem nazwę i przypomniało mi się, że robiłem kiedyś u Was zakupy Jak sobie przypominam M15 Pro sporo droższa? Hmm.. Pro, które tutaj podesłałeś naprawdę kusi Te Beyerki myślisz ładnie będą współgrały?
 3. Witam. Aktualnie posiadam FiiO X1, ale czuję, że brakuje jemu mocy i szukam czegoś lepszego, na dłużej. Z racji tego, że z mojego obecnego odtwarzacza byłem i w sumie nadal jestem zadowolony tak uważam, że już czas kupić coś lepszego, mocniejszego. FiiO uwielbiam jeśli chodzi o markę i dlatego przekonuje mnie coraz bardziej do siebie FiiO M11. Aktualnie używam tego odtwarzacza w połączeniu z Beyerdynamic DT 880 i 1990 Pro + pchełki na miasto KZ ED9. Szukam czegoś w cenie M11 jak nie samego M11, ale czy odczuję w ogóle znaczącą różnicę przesiadając się z X1? Wiem, że hardware'owo wszystko się różni między tymi dwoma DAP'ami. Posiadam również AirPods'y 2 więc czasami tego również słucham. Oczywiście moja poprzednia biblioteka zostanie przeniesiona z X1 na potencjalne M11 lub inny DAP a jest to w głównej mierze ciężka muzyka.
 4. Witam jestem tutaj nowy i przybywam z pewnym pytaniem. Czy FiiO M11 to dobry wybór do słuchawek Beyerdynamic DT 880 i DT 1990 PRO? Posiadam również pchełki KZ ED9 i KZ ZS5 gdybym używał grajka będąc w ruchu. Zamierzam przesiąść się z FiiO X1.
 5. Generalnie czy będzie różnica między telefonem a urządzeniem przeznaczonym do muzyki,
 6. Tak, o tym słyszałem, ale to raczej nie będzie sprawiało mi problemu. Generalnie chodzi mi o to, że wrzucę sobie albumy we FLAC'u i chciałbym się cieszyć najlepszą możliwą jakością audio w tym urządzeniu. Słucham raczej chorej i głośnej muzyki Mam jeszcze kilka pytań. Posiadasz to urządzenie w podstawowej nie odświeżonej wersji? Wchodzą tam tylko karty microSD czy microSDXC też tam wejdzie?
 7. Generalnie poleciłbyś ten odtwarzacz? Ciekawi mnie własnie jak to jest z tym, że tyle taki sprzęt kosztuje i jak to jest, że jest aż tak wysoka jakoś dźwięku. Póki co te JBL będą musiały zostać gdyż zastanawiam się jakie dokładnie wybrać. Zastanawiałem się czy Shure SE 215 będą odpowiednie lub Fostex TE-05 ewentualnie HiFiMAN RE-400i. Czyli wrzucam sobie pliki w formacie FLAC i wszystko będzie grało jak należy?
 8. Witam. Rozglądam się za jakimś porządnym odtwarzaczem muzyki. Mam już kilka wstępnie wybranych modeli FiiO X3 v2 i drugi FiiO X1 MKII . Szukam naprawdę mocnego sprzętu gdyż zwyczajnie w świecie chcę słuchać swojej ulubionej muzyki w jak najlepszej jakości. Wiem również, że wiele zależy od słuchawek i na chwilę obecną posiadam JBL T280, ale zastanawiałem się nad jakimiś monitorami typu ME Electronics lub podobne. Nie mam pojęcia czy te odtwarzacze są naprawdę tak dobre jak ludzie je oceniają czy to po prostu skok na kasę.
 9. Witam. Rozglądam się za jakimś porządnym odtwarzaczem muzyki. Mam już kilka wstępnie wybranych modeli FiiO X3 v2 i drugi FiiO X1 MKII . Szukam naprawdę mocnego sprzętu gdyż zwyczajnie w świecie chcę słuchać swojej ulubionej muzyki w jak najlepszej jakości. Wiem również, że wiele zależy od słuchawek i na chwilę obecną posiadam JBL T280, ale zastanawiałem się nad jakimiś monitorami typu ME Electronics lub podobne. Nie mam pojęcia czy te odtwarzacze są naprawdę tak dobre jak ludzie je oceniają czy to po prostu skok na kasę.
×
×
 • Utwórz nowe...