Skocz do zawartości

123MARTINEZ

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O 123MARTINEZ

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A gdzie ja napisałem, że 8250 obsługuje hdr? Chodziło mi o to, że dla mnie nie ma w sensu kupować tego z hdmi jeżeli nie obsługuje hdr (może niedługo yamaha wypuści następce 602 już z hdr). I jak komuś na tym nie zależy to lepiej poczekać i dołożyć do 8250 niż kupować 8150. Wiem, że to jest amplituner stereo. Czy nie dekoduje HD MA do stereo to nie wiesz, bo go jeszcze nie testowałeś. Sugerowałem się tylko tym co jest napisane na stronie onkyo. HDMI – HDCP 2.2, 4K/60 Hz, Audio Return Channel, DeepColor™, x.v.Color™, LipSync, Dolby Atmos®, Dolby® TrueHD, DTS:X™, DTS-HD Master Audio™, DVD-Audio, Super Audio CD, CEC więc może jednak dekoduje sygnał.
 2. W tym przypadku tak. Będziesz miał dźwięk HD MA. Przy wyjściu cyfrowym z tv czy przez arc będziesz miał tylko dolby digita. Różnica pomiędzy dźwiękiem hd a dolby digital usłyszy chyba nawet głuchy. Tak się zastanawiam czy to onkyo 8270 ma hdmi, które przepuszcza HDR ? Możecie to sprawdzić ? Bo jeżeli nie to jest bez sensu to kupować. To już lepiej poczekać na 8250. Kiedy będzie on osiągalny? Już wole dopłacić 500 zł i kupić nowy model zamiast 8150.
 3. Czyli można się spodziewać obniżki cen 8150. Chętnie bym przygarnął takiego w okolicy 1 tyś.
 4. Witaj. Mając już amplituner 7.2 jaki posiadasz, wykorzystaj jego możliwości i wybierz takie kolumny aby można je było podłączyć w bi-amping-u. Różnice przy takim podłączeniu usłyszysz na pewno.
 5. Taga, ale w wersji SE lepiej grają. Lepsza wersja od v3.
 6. Używany ale roczny a nie 3 letni.
 7. https://www.olx.pl/oferta/amplituner-7-1-de...html#eb157e4765
×
×
 • Utwórz nowe...