Skocz do zawartości

Cobblepot

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Cobblepot

 • Ranga
  Debiutant
 1. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Między biurkiem a komodą jest 1,5m
 2. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Gdzie szukać takich kolumn oprócz allegro olx ? co sądzisz o tym http://allegro.pl/itt-h4-120-120wat-gwaran...32.html#thumb/2 ?
 3. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Zaproponujesz jakieś kolumny oprócz wyżej wymienionych ?
 4. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Porządne słuchawki już mam, teraz mi zależy na nagłośnieniu w pokoju. nie dałoby rady postawić czegoś na komodzie i koło drzwi ? a polecilibyście jakieś monitory na biurko ?
 5. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Komody nie da się ruszyć
 6. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Wielkie dzięki za odpowiedź, poczytam o twoich propozycjach. Kolumny mogą być tak blisko siebie ?
 7. Cobblepot

  Zestaw stereo do pokoju

  Witam ! Jestem nowy na forum, piszę ten temat aby się dowiedzieć czy jest sens kupowania jakiś głośników, kolumn do takiego pokoju. Prosiłbym o jakieś propozycje 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? 1500zł 2)Czy sprzęt ma być nowy, czy używany Może być używany 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy stereo 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący brak 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 16m2 6) Jakiej muzyki słuchamy alternative rock, rap 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Jednorazowy, pewnie z czasem będe chciał lepszy jednak chciałbym od razu móc go odsłuchać 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Musi mieć możliwość podłączenia telefonu lub komputera o ile jest sens. Oczekuje funu z grania i dobrego basu Prosiłbym jeszcze o propozycje gdzie taki sprzęt postawić
×