Skocz do zawartości

pure2408

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez pure2408

 1. Rzeczywiście, do Myślenic mam niedaleko a ofertę używanego sprzętu mają bogatą, dziękuje za info : )
 2. Na stałe mieszkam w Krakowie, ale regularnie odwiedzam Katowice. Jaki model Marantza w tym przedziale cenowym jest godny uwagi ? I jak wygląda sprawa kolumn pasujących do tych wzmacniaczy?
 3. Czy wspomniane w aukcji pyknięcie przy wyłączaniu nie zwiastuje żadnych dalszych problemów? + jakie kolumny będą odpowiednią współgrać z tymi wzmacniaczami? W jakie modele celować?
 4. W tym zakresie cenowym widzę Cambridge Audio Topaz AM5 Cambridge Audio A300 V2 Warto iść w tym kierunku?
 5. Nie mam żadnych głębszych doświadczeń, nie lubię przesadnego basu, wyraźniej zaznaczona średnica jest raczej kierunkiem który mi się podoba.
 6. Propozycja 1Ender jest świetna. Skłaniam się ku takiemu umeblowaniu. Co do podziału budżetu czy ~700zł na wzmacniacz i ~900zł na kolumny to sensowny pomysł? W co mógłbym celować w takich kwotach?
 7. Preferowałbym kolumny podłogowe. Które modele Sony/Denona z lat 90 obecne na rynku wtórnym do ~600zł są warte zachodu?
 8. Przepraszam za opóźnienie, już uzupełniam. 1. Budżet Na pełen zestaw chciałbym przeznaczyć do 1600zł 2) Nowy czy używany Po przemyśleniu sprawy, przede wszystkim budżetu jednak kieruje się w stronę rynku wtórnego - zatem używany 3) Rodzaj sprzętu Sprzęt stereo 4) Sprzęt towarzyszący Lenovo Z510 z Linuxem + Creative SoundBlaster Omni specyfikacja: (https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-omni-surround-5-1-70sb156000002-609904/) 5)Jaka jest powierzchnia pokoju 18m^2 (3x6) Rysunek w załączniku 6) Jakiej muzyki słucham Przede wszystkim rock/muzyka gitarowa od łagodnych brzmień Pink Floyd po mocne uderzenia Motorheadu 7) Póki budżet mi nie pozwoli to nie kupie nic lepszego, zatem na kilka najbliższych lat Jakich funkcji oczekuje Sprzęt będzie podłączony pod komputer, w przyszłości planowałbym dokupienie tunera, oczekuje neutralnego brzmienia (może delikatnie w stronę dołu), do tego skłaniam się do kolumn podłogowych lub na podstawce, na biurku nie wygospodaruje na tyle miejsca.
 9. Rozumiem że karta dźwiękowa którą posiadam na niewiele się zda?, co poleciłbyś do tego DAC'a jaki zestaw wzmacniacz+kolumny i czy jest sens kupowania amplitunera w tej kwocie, czy różnica amplituner - wzmacniacz w budżecie ~500zł jest duża?
 10. Witam, jestem nowo zarejestrowanym członkiem forum i proszę o radę, mimo że przeglądałem istniejące tematy nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi dla mojego problemu. Posiadam laptopa z zewnętrzną kartą dźwiękową Creative SoundBlaster Omni (https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-omni-surround-5-1-70sb156000002-609904/) i poszukuje zestawu nowego zestawu stereo w budżecie do 1600zł, max 2000zł. Słucham głównie rocka i muzyki gitarowej, pokój nie należy do dużych tj. 3x6m. Komputer będzie jedynym źródłem dźwięku.
×
×
 • Utwórz nowe...