Skocz do zawartości

Robert314

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Robert314

 • Ranga
  Debiutant
 1. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Kupie zasłony. Sztory to już dla mnie przesada. Ta Yamaha fajna, ale nie ma oddzielnego zasilacza i moc wyjściowa to tylko 2x30W, a E810 ma 2x60W czyli pozostaje przy E810. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w tym wątku. Pozdrawiam.
 2. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Ok, dziękuje za odpowiedź. A mam jeszcze takie pytanie, bo w pokoju mam 2 duże okna. Jak je zasłonić? Czy rolety byłby dobrym rozwiązaniem? Czy klasyczne zasłony byłoby dużo lepsze?
 3. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  A czy kolumny na standach się po prostu stawia czy się je jakoś mocuje?
 4. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  A na czym postawić te kolumny od PC? Kupić jakieś standy czy coś podobnego?
 5. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Mam jeszcze takie pytania: 1. Jakie niedrogie, dobre kable polecacie do PC? 2. Czy Dvix w E810 odtwarza napisy? 3. Ile czasu wygrzewa się PC? Dokładnie to tu chce zakupić PC http://www.avpartner.pl/product_info.php?c...products_id=880 i właśnie powiedzieli mi że mają tam kable głośnikowe: Tech link 8zł/m lub Profigold 12zł/m i IC Profigold za ok.60zł. Czy to się opłaca? Jeśli tak to które wybrać?
 6. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Dziękuje wszystkim za wypowiedzi. W takim razie poważnie zastanowię się czy to się naprawdę opłaca wymieniać zestawowe kolumny. Ale i tak pozostaje odsłuch różnych kombinacji.
 7. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Nie, no nie polegam aż tak na czyimś zdaniu. Bo wiadomo każda opinia jest subiektywna. Mam zamiar najpierw dokonać odsłuchów różnych zestawień. Dlatego prosze o jakieś zestawienia. A jeśli naprawdę te kolumny zestawowe będą wystarczające to nie będę ich zmieniał.
 8. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Przepraszam nie zauważyłem Twojego pytania wyżej. Nie no jeszcze nie posiadam niczego. Ale odrazy chciałbym inne kolumny ponieważ czytałem że do rocka i muzyki elektronicznej (nie techno) to te zestawowe kolumny słabo grają. A w sklepie np. TOP HI-FI sa zestawy od razy z innymi głośnikami np. z B&W 686.
 9. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Ja mam właśnie pokój 20m2. Wiec co będzie najlepszym wyjściem jeśli Piancraft nie poradzi sobie z tymi podłogówki? Obrazek pokazuje pokój gdzie miałyby stać. Te czerwone kwadraty to kolumny. Wiem ze trzeba je pól metra odstawić ale obrazek jest tylko pomocniczy.
 10. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Czyli któreś z tych trzech? Tonsile Siesta miałem na myśli podłogówki. A czy ktoś podłączał PianoCrafta pod te Tonsile?
 11. Jakie głośniki do PianoCraft ?

  Tak jak w temacie. Które głośniki będą najlepsze do PianoCraft E810? Tutaj zrobiłem krótką listę tych które polecaliście: TANNOY M1 - nie ma B&W 686 - 1900 Usher S520 - B&W 602 S3 - Mission M33i - 1900 Tonsil Siesta - nie ma Ceny są ze sklepu TOP HI-FI. Czy któreś z tej listy się wywyższają? Czy wszystkie będą dobre i pozostaje tylko pójść na odsłuch? A może jeszcze jakieś inne?
 12. Zestaw Stereo za okolo 2000 zł

  A czy warto wymieniać w nim kolumny? Bo pokój ma 20m2 i 3m wysokości.
 13. Zestaw Stereo za okolo 2000 zł

  A jakie zestawy masz na myśli? Z tymi głośnika to może rzeczywiście przesadziłem tym bardziej żę pomyliłem się co do ich ceny myślałem że kosztują 1100 a to jest cena za jednego. To jaki zestaw wraz z glośnikami polecacie do 2500zł max wraz z głośnikami do pokoju ok.20m2? A może poprostu kupić tego Pianocrafta?
 14. Zestaw Stereo za okolo 2000 zł

  To i ja się dołącze do tematu. Czy to będzie duża różnica między PianoCraftem E810+B&W 685 a powiedzmy takim składakiem np. tego Onkyo http://www.allegro.pl/item519819194_onkyo_...gra_potega.html + http://www.allegro.pl/item523543401_onkyo_...11_idealny.html lub http://www.allegro.pl/item521007973_denon_...500ae_nowy.html i do tego te same głośniki B&W 685. A moje drugie pytanie czy jest dużą różńica między własnie tymi głośnikami B&W 685 a zachwalanymi Microlabami Solo 7c ??
×