Skocz do zawartości

grzegorz464

Uczestnik
  • Zawartość

    13
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Chodziło mi raczej o muzykę dyskotekową.
  2. Witam. Mi się udało wyrwać wieże Sony HMC RG220 za 250 zł w stanie idealnym i jestem zadowolony. Myślę, że 200 zł. to trochę mało.
  3. Jeśli mam dostawać tak "inteligentne" odpowiedzi to dzięki. Już nie trzeba a kolega artur77 jak chce się bawić to wynaleziono takie coś jak klocki.
  4. Witam. Czy znacie jakąś dobrą, ale wolną muzę (np. titanic) na dyskoteki?? Chodzi mi o "biodrówki" tzn bardzo wolny taniec w parach, łapy na biodra(ewentualnie tyłek) bo poproszono mnie o zgranie takiej muzy. Co radzicie? Proszę o tytuły.
  5. A dokładniej?? Telewizor chyba raczej nie bo próbowałem i wieża nie dostaje dźwięku
  6. Tego wzmacniacza nie da rady podłączyć do tej wieży. Nie ma należytych gniazd. Chyba będzie trzeba kupić inny, tylko czy się w ogóle da podłączyć?? Są tam 3 gniazda na cinch. Tam powinienem podłączyć?? Napisane jest video in, out. Jak to jest??
  7. To jest sprzęt raczej stary a zaliczył 2 imprezy. Nie biorę go bo musiałbym brać cały komputer, który dziele z rodzinką a laptopa nie posiadam. Dlatego chciałem brać tą wieżę ale jak mówicie że nie dam rady nagłośnić sali 40m2, gdzie chcę zrobić osiemnastkę to lipa. A przy kasie to teraz nie jestem. Może jakby dał nie 2 oryginalne głośniki a 4 jakieś inne w każdym rogu sali?? Pomoże to coś?? Jeśli tak to jakie??
  8. Dla twojej wiadomości gra to już 4 lata. :cool:Nie wierzysz to dawaj na kawe. Sam zobacz Ja pytałem o wieże Sony HCD-RG220 a nie o wzmacniacz, który mam przy kompie.
  9. Wzmacniacz mam osobno podłączony. Czyli tym sprzętem nie dam rady zaopatrzyć w dobrą muzykę sali 40m2?? Dodam że to na osiemnastke a nie jakiś zjazd. Kasa poszła w błoto?? Da się jeszcze coś z tym zrobić żeby to starczyło??? Może nie 2 oryginalne głośniki a 4 słabsze w każdym rogu sali?? Pomoże??
  10. To nie jest mini wieża. Przy kompie mam 200 wat na wzmacholu i prawie im dorównuje. Na pewno mówimy o tym samym sprzęcie??
  11. Czyli mam rozumieć, że lepiej kupić inną, niż próbować wyciągnąć z niej trochę więcej mocy?? Wyczytałem, że pobór prądu to 80 wat?? Jak to się ma do mocy głośników?? Przypominam, że jestem nowy i chcę łyknąć trochę wiedzy.
  12. Dla mnie jest bo mam wrażenie że te głośniki są za slabe do tej wieży W książce jest napisane że moc wieży to 2x120 wat. Zastanawiałem się nad podłączeniem czterech głośników, które w sumie miałyby prawie 300 wat. Tylko czy można??
  13. Witam. Jestem nowy na forum. Mam pytanie o głośniki w wieży Sony HCD-RG220. Ile oryginalne głośniki mają wat?? Nigdzie nie mogę znaleźć danych. Z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...