Skocz do zawartości

wjpl

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez wjpl

  1. Schecter Omen, do tego pikap Merlin Hellfire, w domu nagrywam na VSTkach, w bandzie gram na Peaveyu Valvekingu, taki sprzęcik do pitolenia, nic szczególnego Piec trzeba będzie kupić jakiś przyzwoity, ale to temat na inne forum A wracając do kolumn. Biurko ma 195 cm szerokości, 90 wysokości. Mógłbym ewentualnie postawić tam po bokach podłogówki, prawie by się stykały ze ścianą ale chyba nie szkodzi Jednak te B&W by wystawały tylko parę centymetrów nad biurko, no i byłbym stosunkowo blisko biurka i mam wrażenie, że sound by "uciekał" i musiałbym się odsuwać aby posłuchać muzyki Trzeba by było jakiś kompromis wymyślić Powiedzmy że ewentualnego suba np. centralnie po środku dać i jakoś do tego ustawić podstawki, dałoby radę? Czy lepiej jakoś ustawić i "pokierować" podłogówki?
  2. Dzięki za posta Pokój mniej więcej wygląda tak: Można powiedzieć, że powierzchnia "użytkowa" nie będzie duża, no ale jednak trochę przestrzeni do wypełnienia jest. A myślałem nad podstawkami, bo nie wyobrażam sobie jakoś postawienia podłogówek do komputera No chyba że to złudne wrażenie Interfejs kupię typowo gitarowy, Line6 Pod Studio albo coś w ten deseń. Dużej kasy na to nie przeznaczę, raczej amatorski sprzęt A jak to jest z używaniem subwoofera? 2 kolumny i sub? Warto stawiać coś takiego?
  3. Witam Chciałbym prosić o pomoc w wyborze sprzętu audio. Chciałbym skompletować jakiś zestaw stereo, być może z subwooferem, który będzie podłączony do komputera (SB Audigy, ale niedługo jakiś interfejs). Kolumny miałyby być podstawkowe. Do tego jakiś wzmacniacz. Pokój, w którym to będzie stało ma ok. 30 m2, są skosy, kształt nieregularny, ale od kolumn do ściany będzie ok. 4 metrów. Taki zestaw miałby mi służyć do słuchania muzyki rockowej i metalowej, więc potrzebny jest mocny bas i spory zapas mocy, oprócz tego służyłby mi do home recordingu, gdyż gram na gitarze i trochę demówek nagrywam. Budżet w granicach 1500 zł. Liczę na Waszą pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...