Skocz do zawartości

the_patr1ck

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O the_patr1ck

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kolumna za 150 zł

  Wiesz, mam już Creative'y 2.1 (nie powiem ci jaki model, bo nie mam ich w domu), ale mają dosyć dobry dźwięk i bas, chociaż nie są głośne. Ale jeśli chodzi o Omni, to myślę, że odpowiednie manipulacje equalizerem pozwolą zniwelować zbędny bas? PS. I jeszcze jedna sprawa - żeby podłączyć do kompa tego Omnitronica, to jakiego wzmacniacza muszę użyć?
 2. Kolumna za 150 zł

  Ma po prostu głośno grać, nie zależy mi na uderzeniu jak w klubie, poza tym za tę cenę to nawet na to nie liczę. A co do powierzchni, to raczej pokój o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych. O nagłośnieniu korytarza nie myślę, chociaż fajnie, gdyby sąsiedzi też coś usłyszeli.
 3. Kolumna za 150 zł

  Wiem, że dużo nie zdziałam za taką kasę, ale szukam kolumny za 150 zł do akademika, a z kasą nie mogę trzaskać na wszystkie strony. Nie oczekuję cudów, tylko żeby na jakiejś imprezie można było jakąś dobrą muzykę uruchomić bez przeszkód. Wyszukałem Omnitronic DX-1022, ale wyczytałem opinie ludzi, którzy zmieszali z błotem ten sprzęt. Czy jest naprawdę tak tragiczny? Może jednak podoła jak za tę cenę? Bo jak na ok. 150-170 zł to chyba nie jest taki szajs?
×