Skocz do zawartości

the_patr1ck

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O the_patr1ck

 • Ranga
  Debiutant
 1. the_patr1ck

  Kolumna za 150 zł

  Wiesz, mam już Creative'y 2.1 (nie powiem ci jaki model, bo nie mam ich w domu), ale mają dosyć dobry dźwięk i bas, chociaż nie są głośne. Ale jeśli chodzi o Omni, to myślę, że odpowiednie manipulacje equalizerem pozwolą zniwelować zbędny bas? PS. I jeszcze jedna sprawa - żeby podłączyć do kompa tego Omnitronica, to jakiego wzmacniacza muszę użyć?
 2. the_patr1ck

  Kolumna za 150 zł

  Ma po prostu głośno grać, nie zależy mi na uderzeniu jak w klubie, poza tym za tę cenę to nawet na to nie liczę. A co do powierzchni, to raczej pokój o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych. O nagłośnieniu korytarza nie myślę, chociaż fajnie, gdyby sąsiedzi też coś usłyszeli.
 3. the_patr1ck

  Kolumna za 150 zł

  Wiem, że dużo nie zdziałam za taką kasę, ale szukam kolumny za 150 zł do akademika, a z kasą nie mogę trzaskać na wszystkie strony. Nie oczekuję cudów, tylko żeby na jakiejś imprezie można było jakąś dobrą muzykę uruchomić bez przeszkód. Wyszukałem Omnitronic DX-1022, ale wyczytałem opinie ludzi, którzy zmieszali z błotem ten sprzęt. Czy jest naprawdę tak tragiczny? Może jednak podoła jak za tę cenę? Bo jak na ok. 150-170 zł to chyba nie jest taki szajs?
×