Skocz do zawartości

dave993

Uczestnik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez dave993

 1. Ja nie cierpię słuchać pojedynczych kawałków. Porównuje to do czytania książek. Książki powinno się czytać całe, a nie rozdziałami, tak sam wg mnie jest z płytami.
 2. Ja też muszę sobie zawsze coś puścić. Ale wtedy odnotowuję, że jestem mniej skupiony, a praca idzie mi znacznie wolniej, jestem mniej efektywny.
 3. Ja zacząłem słuchać bardziej muzyki przy wykonywaniu jakiś pracy. Kiedyś siadałem, wsłuchiwałem się w każdy dźwięk. Teraz zacząłem słuchać również bardziej nastrojowej, wyciszonej muzyki, tymczasem wcześniej serwowałem sobie zwykle jakąś energetyczną, przebojową dawkę.
 4. Polecam różne balladki amerykańskich gwiazdek typu Rihanna, Beyonce. Chyba powinno się sprawdzić.
 5. Ja jeżeli już słucham, to tylko Open.fm wydaje mi się, że to najlepszy wybór. Najważniejsze, że jest różnorodność, choć po jakimś czasie jednak wkrada się monotonia.
 6. Coś z innego gatunku. Dla mnie odkryciem jest Johnny Cash i jego American Recordings pod produkcją Ricka Rubina. Trochę Johnny'ego Casha jakiego jeszcze nie znaliśmy!
 7. To był prawdziwy król! W zasadzie mówi się, że gdyby nie on nie byłoby Beatlesów, a jak nie byłoby Beatlesów.. to parafrazując znanego kiedyś pseudopolityka nie byłoby niczego.
 8. Ja uwielbiam Interpol, ciągle do tego powracam. Polecam! Zacząłem także przygodę z Blond Redhead, zobaczymy co z tego wyjdzie.
 9. A jeżeli ktoś lubi indie rockowe, brytyjskie granie to polecam Kumka Olik, Renton, Muchy.
 10. Jak z chrypą, to osobiście polecam Marka Lanegana. "This Lullaby" Na płycie QOTSA to mistrzostwo!
×
×
 • Utwórz nowe...