Skocz do zawartości

CocoChanels

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

O CocoChanels

  • Urodziny 04.08.1987
  1. Siema. Planuje na dniach kupić nowe słuchawki dobra karte dźwiękowa. Jestem nieszczęstnym posiadaczem Fatalitów...wiem gówno. Tez tak uważam. Posiadam również Karte dźwiękowa - Sound Blaster Audigy no ale jakoś nie jestem z niej Za bardzo zadowolony. Pytanie do was. Co proponujecie bym kupił? Słuchawki mają być dobre i do gry i to sluchania muzyki. Wiadomo karta dźiękowa tak samo : . Posiadam głosniki Creative 5.1 P5800 i powiem, że jednak na tej karcie dźwiękowej nie grają one najlepiej. Pozdrawiam. __ Äŕííîĺ ńîîáůĺíčĺ ŕâňîěŕňč÷ĺńęč ńăĺíĺđčđîâŕíî č îňďđŕâëĺíî (ń îáőîäîě âńĺő ŕíňčńďŕě çŕůčň) ďđîăđŕěěîé XRumer 5.09 Palladium. ÇÄĹŃÜ ĚÎĂËŔ ÁŰ ÁŰŇÜ ÂŔŘŔ ĐĹĘËŔĚŔ
  2. Poszukuję możliwości wyprowadzenia dwóch sygnałów stereo z karty dźwiękowej do dwóch par słuchawek. Ma to służyć obejrzeniu filmu z DVD przez dwie osoby, itp. Karta dźwiękowa to Creative X-Fi Titanium PCI Express. Chcę uniknąć obniżenia jakości, więc użycie rozdzielacza chyba odpada. Nie chcę też wydawać sporej forsy, więc zakup zewnętrznego wzmacniacza nie wchodzi w grę. Najlepiej byłoby znaleźć jakieś programowe ustawienie. W sterownikach Audigy była taka opcja: "Stereo Surround - In multi-speaker setups, the stereo signal is played over each speaker pair stereo x2 or x3" ? nie widzę jej odpowiednika dla X-Fi. Ma ktoś pomysł?
  3. Ja też nie robię z reguły jednej masy wielkich kolumn uderzających obok siebie, chyba że przeciwnik nie ma wielu jednostek strzelających albo są one słabe albo teren jest sprzyjający. Jeśli już formowac taką linię wielkich kolumn to raczej z gwardii, a i tak atak trzeba odpowiednio przygotowac. Z reguły formowałem wielkie kolumny sile 16-18, jak już kiedyś pisałem.
×
×
  • Utwórz nowe...