Skocz do zawartości

Mayo

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Mayo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Mayo

  Wzmacniacz do 300 PLN

  Jak na moje potrzeby jest świetny
 2. Mayo

  Wzmacniacz do 300 PLN

  Żonka dziś przesyłkę odebrała, gdzieś pewnie za dwa dni wrócę z delegacji
 3. Mayo

  Wzmacniacz do 300 PLN

  Kupiłem Grundig FINE ARTS V14 DPL-RF SURROUND
 4. Mayo

  Wzmacniacz do 300 PLN

  No to tak- nie potrafię określić jakie brzmienie, bo nie mam porównania ze sprzętem Hi-Fi. Jak wcześniej wspomniałem- interesuje mnie naturalne brzmienie, chyba raczej płaska charakterystyka. Na pewno chcę wyrazisty bas, szybki, dynamiczny, nie rozmyty, nie buczący, nie dudniący Sprzęt stoi w sypialni. Nie ma co szkicu zamieszczać- nie jest duża, dodatkowo łóżko mamy w jej drugiej połowie i to przekręcone wzdłuż krótszej ściany. Głośniki stoją dość wysoko po jednym i drugim rogu łóżka. Zaskakująco dobrze tam się słucha, bo samo duże łóżko dobrze tłumi dźwięk, szafy pełne ubrań i kotary na oknie. No wiadomo, że fala stojąca o dużej częstotliwości nie ma gdzie powstać Nie pisałem, że musi być pilot, tylko żeby się sprzęt z pilota sterował Mam pilota uniwersalnego. Jak sobie leżymy w łóżku, to lubimy ściszyć, podgłośnić bez ruszania z łóżka.
 5. Mayo

  Wzmacniacz do 300 PLN

  Witam ponownie. Proszę o pomoc w wyborze wzmacniacza. Posiadam kolumny od Technicsa SC-EH 750. Nie znam ich parametrów. Kiedyś miałem całą kompletną wieżę, którą skradziono, kolumny zostały. Od kilku lat jako wzmacniacza do tych kolumn używałem wieży AIWA NSX-V 800. Nie jestem jakimś audiofilem, aczkolwiek razem z Żonką jesteśmy pasjonatami muzyki, poza tym amatorsko gram na gitarze. Chcę powiedzieć, że lubię naturalne brzmienie. Muzyka- głównie blues/rock/metal, czasem jazz. Raczej nie słuchamy głośno muzyki, czasem tylko dam do "pieca" Do wzmacniacza mają być podłączone: CD, gramofon, tuner, deck, czasem telefon, być może telewizor. Wymogi które musi spełniać sprzęt: 1. Czarny kolor, najlepiej pasujący do Philipsa CD 723 2. Sterować się z pilota, ale w przypadku wzmacniacza o wyjątkowych właściwościach mogę to pominąć 3. Jak najlepsze brzmienie Co powiecie o Philipsie FA-630?
 6. Dzięki serdeczne za pomoc. Odtwarzaczowi samoistnie przeszło. Zapewne przyczyną było jakieś zanieczyszczenie. Ale będę już wiedział na przyszłość co robić.
 7. Dziękuję bardzo. A ile kosztuje wymiana lasera?
 8. Dzień dobry, witam się z wszystkimi na Forum. Jest taka sprawa- jakiś czas temu kupiłem odtwarzacz CD Philips 723. Dla mnie bardzo dobry sprzęt. Był bezgłośny do przedwczoraj. Nagle pojawiło się delikatne pyknięcie co obrót i delikatny szum. Używałem ostatnio płyt z naklejkami samoprzylepnymi (okrągłe, klejone na całą płytę). Co mogło się stać, jak to naprawić i czy płyty z naklejkami mogą mieć znaczący wpływ na mechanikę?
×