Skocz do zawartości

AnnaSerafin

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O AnnaSerafin

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zainteresowanie! Co do porady profesjonalisty to mój kolega był w salonie Top HI-FI i tam dowiedział się, że zdecydowanie TEAC byłby lepszym wyborem, przede wszystkim wkładka jest firmy Audiotechnica. Drugą (a może pierwszą) sprawą są kable. Bo mamy od nowości to co było w pudełku. Więc jak to mówi młodzież "żal". Co sądzicie o: http://allegro.pl/oehlbach-nf-1-master-50-0-5m-zdunska-wola-i6677805669.html Oraz: http://allegro.pl/oehlbach-kabel-glosnikowy-2x4mm2-10780-b40-zd-wola-i6658875392.html Ja nie chciałabym przepłacać, chcę podnieść standard z tego co mam (niby to akurat prosta sprawa), ale naczytałam się i aż mnie boli głowa, kiedy rzekomo nawet drogie kable mogą "tłumić", podbijać nie to co trzeba czy sprawiać, że nie będzie dynamiki. W co aż trudno mi uwierzyć. Jestem laikiem, po prostu chcę, żeby było przynajmniej odrobinę zauważalnie lepiej.
 2. Dziękuję bardzo. Razem ze znajomym próbujemy podjąć decyzję bo mamy bardzo podobny sprzęt. On dziś zasięgnął profesjonalnej porady i wyraźnie na korzyść w stronę TEAC. Ja zaraz poczytam podane powyżej linki.
 3. Witam. Proszę o poradę. Chciałam kupić adapter budżetowy biorę pod uwagę Teac TN-300 i Denon DP-300F posiadam DENON PMA-520AE i kolumny JBL Arena 130. Oglądałam kilka testów na YT, ale pomimo umiejętności obsługi wyszukiwarki Google nie udało mi się znaleźć porównania tych dwóch modeli. Jak czytam oddzielne artykuły nie mogę wychwycić różnic. Pozdrawiam. A.
×
×
 • Utwórz nowe...