Skocz do zawartości

tomek_dy

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O tomek_dy

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  może być wzmacniacz tylko jaki ? Jeżeli jesteście tak eleastyczni i umożliwicie mi przetestowanie rozwiązania to super. Czekam na propozycje.
 2. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  Zależy mi na tym aby sprzęt miał kilka technologii bezprzewodowego przekazywania dzwięku więc wszelki spotify i inne integracje przez bluetooth oraz wi-fi są wskazane. Radio internetowe. Wydajemi się za 10 lat zostaniemy całkowice pozbawieni stałych nośników. Jeżeli możecie polecić godny uwagi zestaw będe wdzięczny.
 3. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  Nie chcę nikogo dynerować, ale jednym z kryteriów wyboru danon był jego rozmiar. Mam szafkę na sprzęt która była wykonana na wymiar. Niestety mój błąd, że zleciłem to żonie która zamiast zmierzyć napęd blu-ray który na standardową szerokość zmierzył tuner z n-ki i mam teraz 36 cm na zmieszczenie wzmacniacza. Uprzedzę kolejne pytanie. Szafka była droższa niż wzmacniacz i głośniki razem wzięte więc nie bede jej wymieniał.
 4. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  Trochę podałem za dużo. Z planu wynika że jest ok 56 m2 (policzyłem powierzchnię dla cześci 2, 3 i 4). W czerwonej ramce zaznaczyłem miejsce inastalacji. Na planie jest ściana pomiedzy częścią 3 i 4. U mnie jest to jedna otwarta przestrzeń. Wysokośc pomieszczenia 3,2m.
 5. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  Jeszcze nie.
 6. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  wybór padł na ten wzmacniacz ze wględu na wymiary.
 7. tomek_dy

  Dobre kolumny do Denon DRA-100

  Chciałbym prosić o poradę w sprawie doboru kolumn do wzmacniacza DRA-100. Z moim preferencji zależy mi na kolumnać podłogowych, najlepiej w obudowie typu drewno. Pomieszczenie w którym będzie znajdował się zestaw to salon o powierzchni ok 70m2. Zależy mi na dobrej jakości jednak nie jestem pasjonatem o słuchu idealnym. Rodzaj muzyki też raczej dla pospulstwa. Mam przeznaczony budżet w granicach 2-3 tys. Wdzięczy będę za pomoc.
×