Skocz do zawartości

Mateoooo

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Mateoooo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Mateoooo

  Wielka prośba o pomoc - głośniki sufitowe

  Oj, oj gdyby nie bylo "miejsca na muzykę" jak powiadasz nie było by pytania na forum. Skad pomysł, byliśmy z żoną u znajomych - w salonie zainstalowany był system Polk Audio (w suficie oczywiście) grało całkiem przyzwoicie. Więc postanowiłem zadziałać coś w tym kierunku. Mało miejsca oraz trójka małych dzieci niejako wymuszają na nas takie rozwiązanie 😊
 2. Mateoooo

  Wielka prośba o pomoc - głośniki sufitowe

  Cześć, wielkie dzięki za odpowiedź. Jeżeli chodzi o sprzęt to mam tylko amplituner, leży w pudełku i czeka na start głównie chodzi o fajne nagłośnienie telewizora oraz spokojne słuchanie muzyki z płyt CD (głównie rock czy jazz). Lubię czyste brzmienie z wyczuwalnym podbiciem basu. Budżet to max 1400 zł na głośniki i okablowanie głównym problemem jest brak miejsca na postawienie kolumn (jeżeli chodzi o monitory na wieszakach - ta opcja niestety nie wchodzi w grę :( ) Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem!
 3. Witam serdecznie! Na wstępie bardzo proszę o wyrozumiałość, jestem w temacie kompletnie zielony - no prawie Mam pytanie do szanownych użytkowników, mianowicie: salon ok 20 m2, z powodu braku miejsca na kolumny wolno stojące postanowiłem umieścić te oto głośniki w suficie podwieszanym: http://www.apart-audio.com/Category/Details5?cat2=APART&cat3=01.LOUDSPEAKERS&cat4=1000_BUILTIN&cat5=1000_CM_ROUND_CLASSIC_SERIES&productcode=CM608 lub http://www.apart-audio.com/Category/Details5?cat2=APART&cat3=01.LOUDSPEAKERS&cat4=1000_BUILTIN&cat5=1000_CM_ROUND_CLASSIC_SERIES&productcode=CM1008 (konkretnie chodzi o cztery sztuki głośników po dwa na jedną stronę sufitu), głośniki chciałbym podłączyć do amplitunera Yamaha R-S201 za pomocą polskich kabli Cu 2x25, a następnie amplituner do jakiegoś odtwarzacza blue ray i TV. Bardzo proszę o opinie czy dźwięk z tego zestawu będzie przyjemny dla amatorskiego ucha? i oczywiście nasuwa się jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób podłączyć głośniki do amplitunera... Serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź! Pozdrawiam!
×