Skocz do zawartości

Chimney

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Chimney

 • Ranga
  Debiutant
 1. Chimney

  Pomoc w wyborze amplitunera do 500 zł

  Wielkie dzięki za wszystkie sugestie. ; ) sądzę że zakupię jeden z podanych przez Ciebie amplitunerów. mam jeszcze jedno pytanie. w jaki sposób najprościej podłączyć amplituner do komputera? jakim kablem/złączem?
 2. Chimney

  Pomoc w wyborze amplitunera do 500 zł

  kaczor; nie bez powodu zaznaczałem że się na tym nie znam - nie mam wiedzy pozwalającej mi stwierdzić 'sprzęt z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym' to coś, co jest mi potrzebne, lub nie. gramofon i tak będzie podłączany od święta, raz na ruski rok. Zależy mi na kupnie amplitunera do którego mógłbym po prostu podłączyć wszystkie wymienione przeze mnie sprzęty, to wszystko. postaram się odpowiedzieć na większość zadanych pytań. muzyka - rock/metal. czasem coś alternatywnego, ale żaden jazz/techno/blues/hiphłop/cholerawieco. zależy przede wszystkim na tym, aby sprzęt grał w miarę swoich możliwości czysto. pomieszczenie niewielkie, 5x6x5 metrów. owe stare kolumny są umieszczone pod sufitem w rogach pokoju. wyświetlacz/starsze/nowsze/z kolorem/bez - obojętne. ; ) marka - nie mam co do tego żadnych preferencji, byle to by nie był szajs. kibic1 - dziękuję za te typy. zastanowię się nad nimi.
 3. Witam i z góry zaznaczam, że w sprawach audio jestem kompletnym laikiem. Zaszła taka sytuacja, że mam w domu stary gramofon unitry oraz dwie kolumny, także stare unitry, bodajże 2x30W lub 2x25W. W tym samym pokoju jest komputer z pierwszą lepszą zintegrowaną kartą dźwiękową Realteka. I oto pada pytanie: chcę to wszystko połączyć jednym amplitunerem. Tak, aby na owych starych kolumnach puścić muzykę z komputera, a gdy najdzie mnie ochota, z gramofonu. Jakość audio nie musi być oczywiście audiofilsko krystaliczna, przy takim sprzęcie i budżecie jaki posiadam nie jest to szczególnie możliwe. ;x do was więc zwracam się o pomoc o znalezienie takiego amplitunera na allegro i ewentualnie o jakieś porady odnośnie wyboru. pozdrawiam. ;]
×