leviath

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O leviath

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dziękuję za sugestię. Skontaktuje się pod koniec tygodnia.
 2. Dokładnych wymiarów Ci nie podam bo nie wiem jakie będą kolumny. Pola do popisu będzie niewiele, sądzę że około 20-30cm od ściany. co masz na myśli , bo nie bardzo rozumiem
 3. Witam serdecznie. Niby metry na papierze wyglądają dobrze , a rzeczywistość jest inna. W załączeniu przesyłam poglądowy rysunek salonu. Jak widać szału nie ma. Na ten moment jedyną możliwą opcją jest rozstawienie kolumn przy komodzie. Nie mam możliwości wyprowadzenia ich do wewnątrz pomieszczenia i niestety będą stosunkowo blisko od ściany. Wiem, że będzie to słabe rozstawienie,ale na ten czas nic innego nie wymyślę. Co do dźwięku i doświadczenia. No właśnie , jest go brak. Dlatego dość ciężko jest mi określić jednoznacznie preferencje. Musiał bym posłuchać zestawów generujących poszczególne rodzaje dźwięku. Zależy mi na przyzwoitym "uniwersalnym" zestawie dającym przyjemność podczas słuchania. Wiem,zaraz mi powiecie ,że nie ma zestawów uniwersalnych. Ale od czegoś muszę zacząć. Faktycznie celuje głównie w nowy sprzęt. sądzę, że przy moim mizernym doświadczeniu łatwo mogę się przejechać na używkach - aczkolwiek ich nie wykluczam. A propos kabelków - oczywiście biorę je pod uwagę w całym rozliczeniu. Na samym początku wykorzystam okablowanie załączone przez producenta. Osłucham się i po czasie wymienię na lepsze.
 4. W sumie to macie rację. 200 km nie powinno być jakimś problemem przy planowaniu większych wydatków. Tak się składa , że do Szczecina mam właśnie najbliżej. posłuchanie różnych konfiguracji zdecydowanie ułatwi finalny wybór. Co do kolumn , to będę szukał konstrukcji z przednim bass reflexem ponieważ możliwość manewrowania jest dość ograniczona. Muszę poszerzyć wiedzę na temat kolumn B&W 683 S2 bo nie brałem ich wcześniej pod uwagę .
 5. Witam serdecznie kolegów. Planuję zakup sprzętu stereo . Po dłuższej lekturze źródeł krajowych jak i zagranicznych, finalizuję listę wyposażenia . Niestety mam problem z odsłuchem ponieważ dzieli mnie 200 km do najbliższego salonu audio Dlatego wielka prośba do Was o subiektywną opinie zasadności bądź nie takiego połączenia. Zestaw ten będzie nagłaśniał salon o powierzchni 37m2. Muzyka pop, rock oraz od czasu do czasu dub step i d`n`b. Źródła dźwięku będą mieszane, tj radio fm , gramofon, cd. Budżet nie przekraczający 18tys. Podzespoły , które mnie interesują to ; - wzmacniacz Nad C375BEE - wzmacniacz gramofonowy Nad PP2E - kolumny Dali Zensor 7 - gramofon Rega Planar 3 + wkładka Elys2 - cd Nad C546 - tuner fm Nad C427 Do wczoraj sądziłem , że jest to przyzwoite zestawienie. Jednak zacząłem mieć pewne wątpliwości co do kolumn. Co o tym sądzicie ?