Skocz do zawartości

Konina

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Konina

  1. Niee, nie ma na pewno wejścia optycznego. Stary sprzęt. Ale to i tak już nie ma znaczenia gdyż podłączyłem już konwerter i wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc.
  2. Hi, prawdopodobnie właśnie zamówie taki konwerter z aukcji podanej przez Ciebie. Nasuwa mi się tylko jeszcze jedno pytanie. Gdzieś znalazłem też podobne urządzenia, lecz miały one dopiske 5.1. Czy u siebie gdy mam podłączone dwa duże głośniki i jeden mniejszy centralny, to też musze kupić jakiś specjalny konwerter czy wystarczy ten podany wyżej? A i tak jeszcze się zastanawiam tak z ciekawości. Jak bardzo różni się taki konwerter na przykład podany przez ciebie za kwotę około 130 zł, a taki za 30 zł z allegro? Aż taka duża różnica na jakości jest w tej chińszczyźnie? Witaj, dzięki za rade. Pozdrawiam.
  3. Witam. W swoim nowym telewizorze Samsung mam tylko wyjście optyczne toslink. W wzmacniaczu mam wejścia Chinch. Nie wiem w jaki sposób to podłączyć aby działało prawidłowo. Znalazłem w jednym ze sklepów taki konwenter z kabla optycznego na analogowy. http://sklepwideo.pl/details.php?id=ac4wauda Czy dzięki takiemu urządzeniu jakoś dźwięku się pogorszy niżeli byłoby to podłączone zwykłymi chinchami i przede wszystkim czy to w ogóle będzie działać? A może ktoś zna inne sposoby? Dodam, że w telewizorze nie ma wejść/wyjść chinchów w ogóle. Jest jedynie WEJŚCIE jack 3.5 oraz WYJŚCIE optyczne.
×
×
  • Utwórz nowe...