Skocz do zawartości

Radomir

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Radomir

 • Ranga
  Debiutant
 1. Radomir

  Interkonekty Kimbera - PBJ i Silver Steak SE

  Czy mógłby wypowiedzieć się ktoś, kto ma oryginalnie konfekcjonowane przewody przez Kimbera? Czy wszystkie żyły są aktywne, tzn przylutowane z obu stron? Czy jakaś jest pasywna, a jeśli tak to po której stronie, źródła czy wzmacniacza?
 2. Radomir

  Interkonekty Kimbera - PBJ i Silver Steak SE

  Thx Jednak z tego co jest napisane w artykule wynika, ze wszystkie przewody powinny być podłączone po stronie CD. A od wzmacniacza tylko + i jeden ekran. A wiec, cos z tymi moimi kablami jest nie tak. Kierunek maja zaznaczony w przeciwną stronę... Chyba, ktoś chciał nadać mu kierunek w drugą stronę;) ps. Nie znalazłem w sieci informacji o pbj i silver... jak to powinno być oryginalnie polutowane.
 3. Witam Wszystkich szanownych audiomaniaków:-) Proszę osoby mające doświadczenia z interkonektami Kimbera o pomoc. Spotkałem się z sytuacją, gdzie od strony CD jedna z 3 żył nie była przylutowana do wtyku. Na obu wtykach. Po stronie wzmacniacza wszystkie 3 żyły były przylutowane. Czy to jest jakaś myśl przewodnia Kimbera? Nieoryginalne kable? Ktoś je przerobił? Wtyki i kabel są oryginalne... Z góry dziękuję za pomoc w zgłębieniu tego zagadnienia:-)
×