Skocz do zawartości

gLp

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

O gLp

 • Ranga
  Debiutant
 1. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Tego syfu z 20cm przetwornikiem na bank bym nie kupił, bo jak dla mnie musi być ff żeby głośnik było widać jak pracuje i conajmniej 30cm
 2. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Już kupiłem suba,ale może kiedyś zdecyduję się kupić coś droższego i może z tej firmy
 3. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Pominąłem,bo to raczej nie mój próg cenowy
 4. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Gra na poziome magnata 300A więc raczej trafiony sub jak za tą kase
 5. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Pytam o przejścówke,bo już taką posiadam, a co do suba to już zamówiłem PURE ACOUSTICS RB SUB 1200. Co do voice krafta to nie wiem czy sobie żartujesz czy się poprostu pomyliłeś,bo gorszego g*wna od tego jeszcze nie słyszałem
 6. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  M-audio jest podłączony chinchą podwójną,a magnat pasywnie Co do kabla to mógłbyś polecić jakiś tani a dobry kabel na Y i przy okazji czy rozdzielacz na Y taki nie pogorszy jakości dźwięku ?
 7. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Basu jest mało tylko jak dla mnie,bo inni jak przychodzą to się pytają jak wytrzymuję takie trzęsienie flakami Wszystkie nuty jakie zasysam są w 320kbps albo flac, a co do rozstawu to http://imgur.com/lhOgc31
 8. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  No do magnata jak mi doszedł m audio to było poczatkowo tego basu za dużo,ale już chyba do niego przywykłem
 9. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Tzn że co ? Basu będzie nadal mało ?
 10. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Na kolumnach w tej cenie raczej nie uzyskam tego sub-basu co z subwoofera także stereo odpada. A co do matrixa to suby i kolumny właśnie na nim najniżej schodzą z basem, a dźwięk jest w miare normalny i nie przypomina tłuczenia deską w metalową miednice Btw co myślicie o eltax atomic a-15 ?
 11. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Magnat podłączony pasywnie,m audio jakąś chinchą z targu. Cały sprzęt ustawiony jest na jednej ścianie (na przeciwnej ścianie bas jest taki, że nie słyszę co mówi kumpel siedzący obok,ale jak dla mnie to wciąż za mało). Co do ampli to wszystkie kolumny na large, pro logic II ,a crossover na 100hz, wszystko w matrixie. Filmy oglądam zazwyczaj online, ale to ma być oczywiście sub do muzyki (trap,rap,dubstep).
 12. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Nadal posiadam te dwa suby i łaśnie myślę nad trzecim,bo basu troche mało A co do zestawu to raczej w tej cenie nic dobrego nie znajdę.
 13. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Mi właśnie chodzi o bas wolny i długo wybrzmiewający dlatego chyba ten betasub będzie chyba najlepszym wyjściem
 14. Najlepszy subwoofer do 1800zł

  Na kolumny też myślę że te 600/700 zł będę mógł wydać Btw. opłaca się dać za MAGNAT BETASUB 30A 600zł ? Bo widze że jest za tyle na alledrogo.
×