Skocz do zawartości

Jokeer

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Jokeer

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Wolbrom
 1. Cześć, zakup został jednak odrobinę zmodyfikowany i padło na zestaw: Yamaha 483 + Taga 606v3 + Magnat 202a Nie chcąc zakładać nowego pytanie, mam pytanie jakim kablem należy podłączyć amplituner z subwooferem? To ma być 1x rca - 2 x rca czy 1 x rca - 1 x rca, a może w ogóle inny kabelek? Dzięki!
 2. OK, a Ty miałbyś u siebie ten zestaw: Yamaha 383 + Magnat Interior 5.1X? Jeśli tak to w jakiej cenie?
 3. @S4Home po to założyłem ten temat, żeby zasięgnąć opinii branży Logitechy raz słyszałem i dlatego o nich wspominam A możesz mi bardziej rozjaśnić (jeśli się w ogóle da) co znaczy, że Magnaty są bardziej przejrzyste i jaśniejsze?
 4. OK, a powiedzcie proszę jak Magnat Interior wypadną w porównaniu do Logitech Z906? Kilku z moich kolegów polecało mi ten system... I ostatnie pytanie do ułożenia przednich głośników czy będzie OK jeśli wszystkie 3 będą postawione na półce pod TV czy jednak zalecane jest, żeby lewy i prawy były wyżej niż centralny? Pytam ponieważ mam Amiblight w TV i nie chciałbym głośnikami zaburzać bocznego podświetlenia....
 5. @S4Home bardzo dziękuje za zainteresowanie i odpowiedź. A czy porównując Yamahę 483 i 383 usłyszę jakąś różnicę w dźwięku? Czy jedyna różnica to obsługa sieci?
 6. Cześć, zakładam ten temat, żeby utwierdzić się w przekonaniu, albo ewentualnie zmienić wybór dotyczący nagłośnienia do mojego pokoju TV. Pokój nie jest zbyt duży ~13 m2 idealny prostokąt, TV zawieszony na ścianie, kanapa na wprost TV. Chcąc polepszyć jakość dźwięku z TV najpierw pomyślałem o soundbarze - Denon DHT-S514, ale domyślam się, że to rozwiązanie skrytykujecie... Czy tak? Poczytałem trochę i w budżecie ~2500 PLN optymalne wydaje się Yamaha 383 + Magnat Interior 5.1X, ale mimo, że mam idealny pokój do rozmieszczenia głośników 5.1 to mankamentem są drzwi jak na rysunku poniżej: Wybierając zestaw 5.1 z głośnikami do powieszenia na ścianie gdzie mógłbym je powiesić (mówię oczywiście o dwóch przednich). Czy najbardziej naturalna pozycja to ta na wysokości głowy, czy np. głośniki mogłyby być powieszone wyżej a tylko skierowane w dół? Bardzo proszę o Wasze opinie w poniższych tematach: 1. Czy Yamaha 383 + Magnat Interior 5.1X to lepszy wybór niż Denon Dw HT-S514? 2. Czy granicach ~2500 zł znajdziemy coś lepszego? 4. Kwestia umiejscowienia głośników Co ważne, chciałbym żeby zestaw miał możliwość łączenia że Spotify. Z góry dziękuję za zainteresowanie i Wasze opinie. Pozdrawiam
×