Skocz do zawartości

ampi

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Mogą być pokroju Monitor audi silver FX. na Przód już wygrałem i mogą być kolumny już przesądzone teraz jak najlepiej umieścić tylne całkiem z tyłu czy lepiej z boku? na zdjęciu jest pokazane jak kable mam poprowadzone.
  2. Jeśli chodzi o muzyka dużo housów i chilloutów więc dobre niskie muszą być. Może uda mi się żeby na przodzie postawić kolumny ale wtedy jakie satelity? satelity muszą być podwieszone pod sufit nie ma innej opcji niestety. Czy lepiej zamontować w zabudowie? Myślałem o zestawie BOSE Acoustimass® 10 ale do muzyki to raczej słabo.
  3. co masz na myśli? Generalnie głośniki mają być też do muzyki. tył podwieszany boję sie że wpuszczone w zabudowę uszkodzą ją ewentualnie do systemu 7.1. nie musi być typowy zestaw 5.1 głównie mi zależy aby boczne podwiesić przód na ścianie. Jeśli chodzi o głośniki na dworze to na przyszły rok.
  4. Witam Serdecznie Wiem, że tematy były wałkowane ale mam problem z doborem Kina domowego mam dosyć duży salon (nowy dom na etapie wykończenia). Na początku myślałem o głośnikach 7.1 ale na razie odpuszczę i skupie się na 5.1 może 5.0 Tylne głośniki muszą być podwieszone pod sufitem, przód na ścianie raczej nie będzie opcji stojących (przegrałem bitwę z żoną - chociaż mam wyprowadzone kable) myślę o zestawie za ok 7.000 zł - 8.000 zł z ampli. ampli na 2 strefy salon+ ogród. Na zdjęciu rozmieszczenie TV i głośników. Będe wdzięczny za propozycję. Wystrój wnętrza w nowoczesnym stylu. głosniki preferowane "kanciate"
×
×
  • Utwórz nowe...