Skocz do zawartości

kryska90

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez kryska90

  1. Szukam słuchawekz ciepłym brzmeiniem pomimo to, że w temacie jest z Bluetooth mogą byc też przewodowe do 400pln. Używac ich będę w mieszkaniu do słuchania muzyki na urządzeniach mobilnych (tablet). Jakie polecacie. Nie muszą byc z marketu typu Media Expert. MOgą być z sklepów internetowych ale niech brzmia ciepło i daja czysty dxwięk.
  2. Uważacie, że wieża Yamaha jest lepszym wyborem? Jakie jeszcze zstawy bądz wieże do 3000 złotych polecacie, nie muszą byc w marketu elektrycznego.
  3. Wpadły mi w oko kolumny w jednym z marketów elektrycznych. O to one https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-panasonic-sc-max4000ek,id-731463. Mam pytanie. Czy warto kupićsobie do niewielkiego mieszkania. Bardzo podobają się mi i chciałbym je koniecznie mieć ale czy warte są swojej ceny?
  4. Wpadły mi w oko kolumny w jednym z marketów elektrycznych. O to one https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-panasonic-sc-max4000ek,id-731463. Mam pytanie. Czy warto kupićsobie do niewielkiego mieszkania. Bardzo podobają się mi i chciałbym je koniecznie mieć ale czy warte są swojej ceny?
×
×
  • Utwórz nowe...