Skocz do zawartości

DARTS hi-end kino domowe

Branża
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O DARTS hi-end kino domowe

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zapraszam do kontaktu przez FB: https://web.facebook.com/kinodomoweDARTS pozdrawiam,
 2. W Polsce jest kilka dobrych firm, robiących kina. Nie wiem czy będą zainteresowane byciem podwykonawcą, ale.. nie mnie decydować. Znam dobre firmy z Wrocławia, Katowic, Krakowa, Warszawy. To zagłębie firm od prywatnych sal kinowych. Musisz skupić się na tym co tam ma być wyświetlane, jakie oczekiwania klienta co do ilości miejsc (przynajmniej dwa rzędy), wygłuszenie (aby dźwięk nie dostawał się do wnętrza oraz aby nie przeszkadzał innym domownikom Zatem: Ilość miejsc (w takiej salce 4-6) czy będą fotele czy też kanapa. Niektórzy klienci lubią kanapy, szczególnie w drugim rzędzie Zaciemnienie. Nie wspomniałeś o oknach. Czy są, czy będą używane, itp. jeśli ich nie ma to optymalnie Wygłuszenie - warto zainwestować w panele akustyczne (odbijające, rozpraszające, pochłaniające/adsorbujące), projektor - 4k zapewne ale jaka wielkość ekranu (to nam w dużej mierze determinuje odległość od ekranu) Jesli będzie mniejszy, to projektor trzeba zawiesić bliżej ekranu. Są kalkulatory w necie i można to prowizorycznie wyliczyć. wykładzina (polecam grube powyżej 1 cm) sufit? co na nim będzie? system dźwięku? 5.1, 7.1 czy może atmos (z dodatkowymi głośnikami sufitowymi) procesor dźwięku, wzmacniacze/końcówki mocy/ źródła - satelita/BR/Apple TV/ itp i... zacznij od firmy, która zrobi ci projekt akustyki. Rozumiem, że klient nie jest biedny, zna się na rzeczy i raczej "tanie" firmy mogą sobie z tym mieć kłopot. Jest parę osób w Polsce, w tym jedna we Wrocławiu, co robią doskonałe projekty akustyki takich wnętrz.
 3. Najlepszy BD jaki znam to Oppo. My nie sprzedajemy BD dlatego nie traktuj tego jak reklamy. teraz jest nowy model UDP 203, ale można spokojnie poszukać tańszego BDP 103. Czemu Oppo? Poza 4k ma niesamowity System Darbee. osobny układ zamontowany na płycie głównej, mający ulepszać obraz nie po całości, ale tylko wybrane elementy, które system uzna za mało wyraźne. W praktyce nie wyostrzy całego obrazu, co niekiedy powoduje że to co było dobre staje się dziwne. Cena przekracza 3000, ale to moim zdaniem najlepszy sprzęt w swojej klasie. Większość dealerów, oferujących kina domowe ma takie coś na pokładzie do testów projektorów, kin, itp. Poszukaj w sieci informacji na ten temat w myśl zasadzie "lepiej porządny sprzęt albo wcale".
 4. Chciałbym posłuchać Waszych opinii na temat procesorów dźwięku. Chodzi mi o doświadczenia z testów, używania itp. Nasz system kina domowego nie ma narzuconego procesora dźwięku, przez co odsłuchy u różnych dealerów, klientów różnią się od siebie. Co polecicie do zestawu Darts 535 (System 5.1 + dedykowana 16 kanałowa końcówka mocy): https://web.facebook.com/kinodomoweDARTS Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. #darts
 5. Audiovit oraz S4Home: Sprzedawałem systemy za ...prawie milion złotych i słyszałem od klienta cytuję "ja i tak nie będę używać" Zasada jest taka, że im mniej się ma środków, tym większe wymogi Jeśli jeszcze ktoś mówi mi, że kopiowane płyty BR są takie same jak tłoczone to...
 6. Zabawa w atmosa w takim zestawie nie ma sensu. W takim pułapie Onkyo będzie odpowiednie. Niedoceniana marka.
 7. Zgadzam się z przedmówcami. Cena nie gra roli? U mnie najmniejszy zestaw kosztuje 79990 zł netto. ... Nie powinno łączyć się sprzętu do słuchania stereo oraz do kina. Albo Albo. Kolumny w stereo to po 50% mocy a w kinie domowym głośniki frontowe to 12-15% mocy/2 sztuki. Oczywiście świetnie słucha się koncertów na kinie domowym, ale nie w bloku, bo by cie sąsiedzi eksmitowali Polecam wizytę w sklepach audio. Sprawdź co ci polecą i następnie wrzuć do netu i poczytaj opinie czy mówili prawdę.
 8. Zgadzam się z s4Home.pl Kupowanie DVD to średni pomysł. Jeśli nie masz budżetu poszukaj używanych BD na portalu aukcyjnym lub licytuj. Onkyo to bardzo przyzwoita marka w tych pieniądzach!
 9. Lub coś takiego: https://web.facebook.com/kinodomoweDARTS/photos/pcb.1909158549407105/1909154406074186/?type=3&theater Też 4 tys, ale x 24 raty
 10. Zgadzam się z Mis4s. Często mówię klientom, że czasem lepiej nic nie mieć niż kupić coś kompromisowo. Potem dolicz kosz kolejnego zestawu plus to co dałeś za kompromis.
 11. Zapomnij o 2.0 Szukaj soundbara 5.1 Są takie, czasem z demo i fajnie symulują dźwięk 5.1. Nawet surround jest "prawie" dobry.
 12. Wprowadziliśmy jako dystrybutor do Polski nowe hi-end kino domowe od koncerny MSE Audio z USA. Kino o nazwie dARTS jest pod marką Phase Tech. Oferujemy zestawy 5.1, 7.1 do sal do 226 m3 oraz 510 m3 kubatury. Każdy zestaw napędza 16 kanałowa końcówka mocy 250 W/kanał. System jest od dwóch tygodni w Polsce. Robiliśmy już testy w Velvethertz w Krakowie, S4home w Oświęcimiu oraz Nautilus2 w Rzeszowie. OPIS SYSTEMU dARTS 535 (do 226m3) Specjalnie zaprojektowane zestawy głośnikowe, wchodzące wraz ze wzmacniaczem DP4000 w skład systemu 535 Custom Box, mają malowane na czarno obudowy i przeznaczone są do umieszczenia w szafkach lub do ukrycia za przejrzystymi akustycznie ekranami projekcyjnymi. Obudowy konstruowane na zamówienie w najlepszej stolarni pozwalają na dopasowanie ich do miejsc montażu o najrozmaitszych kształtach. Te zestawy głośnikowe są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą mieć pokój z „niewidzialnymi” głośnikami i którzy nie mają ochoty na wycinanie otworów w ścianach. System 535 Custom Box zapewnia natężenie dźwięku na poziomie 105 dB (referencyjny poziom standardu THX) w pomieszczeniach o kubaturze do 226 m³. W przetwornikach zestawów głośnikowych wykorzystano dwa opatentowane rozwiązania firmy PhaseTech: specjalnie zaprojektowane miękkie kopułki wysokotonowe (o średnicy 25 i 29 mm) oraz 13-centymetrowe przetworniki niskotonowe z kompozytowymi, trójwarstwowymi membranami (włókno szklane / polimer Nomex w kształcie plastra miodu / włókno szklane 3LC). Subwoofer wyposażono w 30-centymetrowy przetwornik polipropylenowy z zawieszeniem z kauczuku akrylonitrylo-butadlenowego (NBR) oraz odpowiednio dopasowaną membranę bierną. Instalator dystrybutora systemów dARTS zapewni pomoc w dokonaniu optymalnego doboru liczby i rodzajów zestawów głośnikowych do konkretnego pomieszczenia. Obecnie dostępny jest także zestaw głośnikowy DC-660R montowany w suficie, pozwalający na uzupełnienie każdego systemu kina domowego dARTS i dostosowanie go do konfiguracji zgodnej z technologią Dolby Atmos®. Wszystkich chętnych do odsłuchów, oraz testów zapraszam do wymienionych dealerów. Jestem w stanie zorganizować odsłuchy w każdym miejscu w Polsce. Proszę o kontakt przez FB. Możemy zorganizować odsłuchy w dowolnym, wymienionym przez Państwa salonie, sklepie. W tym celu muszę mieć 2,3 dni informację wcześniej.
×
×
 • Utwórz nowe...