Skocz do zawartości

Marco 5.0

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Marco 5.0

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ok. Odezwę się po odsłuchu. Jeżeli klipsche lub heco mnie zainteresują dam znać. Spróbuję jeszcze czegoś innego może dali zensor 7 lub jbl arena 180. Świeżo po odsłuchu. Klipsch nie, za ostry. Słuchałem też canton gle 496 ok. oraz tanoy 7k za same fronty - w delikatnym graniu pięknie, w ostrzejszym i kinie w miarę spoko. Zdecydowanym faworytem heco. Dynamicznie, ładny miekki dźwięk, kiedy trzeba są emocje. Słuchałem 900. S4home poproszę ofertę na 1000 oraz info o wypożyczeniu. Myślę że za ok 1-2 ekipa wykończeniowa odda mi klucze. Wcześniejsze wstawienie kolumn grozi informacją dla całego osiedla, że "ona lubi pomarańcze" ?
 2. Dzięki za informacje. Jutro jadę na odsłuch heco 900 (1000 nie mają) oraz klipsch. Czy coś jeszcze porównać?
 3. Dziękuję za odpowiedź. Postaram się posłuchać tych kolumn. Proszę jeszcze o informację co stanie się z dźwiękiem u mnie w pokoju w porównaniu do sali na odsłuchu. Czy szukać kolumn gdzie wg mojego gustu basu będzie dużo, czy mało - mój pokój go doda czy zabierze. To samo dotyczy dynamiki, wysokich etc. Chodzi mi o to czy jest jakaś zasada jak wypadnie wybrany przeze mnie na odsłuchu głośnik u mnie w pokoju?
 4. Witam, kończę budowę domu i chcę kupić kino, na którym posłucham też muzyki (wszystko oprócz klasyki i jazzu). Problem w tym, że salon ma wymiary 7×5 m i 4,5 m wysokości i jest częścią całości pomieszczenia (kuchnia, jadalnia) o powierzchni 120 m i wysokość 2,8. Słuchał i oglądał będę z 4 m, głośniki efektowe będą na filarach niecały metr za kanapą. Co w takim pomieszczeniu dobrze zagra. Mogę teraz wydać ok 7k na ampli i 5.0 - suba dokupię później. Słuchałem elaców fs77 i grały ładnie, ale dla mnie za delikatnie oraz yamaha ns777 i w większości było ok. Tylko czy słuchanie w pokoju 4×4 ma dla mnie sens. Nie wiem jak mój pokój zmieni brzmienie (doda czy zabierze bas, wysokie, spłaszczy dźwięk...). A może w tym pokoju nic w normalnych pieniądzach nie zagra i po prostu pogodzić się z tym i dla poprawy dźwięku tv kupić sobie plastikowy zestaw z marketu.
×
×
 • Utwórz nowe...