Skocz do zawartości

SUBORO

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O SUBORO

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 01.03.1867

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  pp

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Q21 Pabianice. Bo ja w Łodzi mieszkam, mieście meneli
 2. Dziękuję za wsparcie, podpowiedzi się przydały. Wygrał Marantz PM8005 + CD i kolumny Dali opticon6. Cel osiągnięty przy budżecie znacznie mniejszym od założonego - oby tak zawsze było ..
 3. Jeszcze jedno pytanie : czy do takiego np. marantz pm14s1 można rozważać monitory zamiast kolumn ?
 4. No nareszcie O to mi chodziło, tzn. jakiś punkt zaczepienia.
 5. W poprzednim poście starałem się (może nieudolnie) być autoironiczny. Stary Pioneer jest nie do pobicia, ale stoi sobie w .. no powiedzmy w gabinecie i tam zostanie. W salonie mam sprzęt mało znanej firmy Roksan i kolumny Quadral. Chcę się tego pozbyć i wstawić coś nowego, optymalnego na dzisiejsze czasy. Do 30 kpl. Wygodnego w obsłudze (czyli z pilotem). Grającego fajnie w tle zajęć domowych. Potrzebuję wskazówek : w jakich markach szukać, ewentualnie od jakich marek trzymać się jak najdalej. Nie chodzi o szeroką analizę tylko proste wskazanie, przykładowo MARANTZ - tak, DENON - nie. Jaka firma robi dzisiaj fajne kolumny ? Pokazać zagubionemu kierunek, dalej pójdzie sam I zanim pójdzie do specjalistycznego sklepu na "odsłuch".
 6. No tak, bez zdziwienia, mogłem się tego spodziewać Ale daj mi szansę ! Chodzi o nuworyszowski zestaw z pilotem ! Do słuchania przy śniadaniu czy proszonej kolacji. Żeby była głębia dźwięku, a perkusja nie brzmiała jak walenie grabkami w puste wiadro.
 7. Zgoda na 30 kpln (za nowy). Nie czytałem ''jak napisać pierwszy post'' ale chyba intuicyjnie wypełniłem większość zaleceń. Sprzęt ma dawać radość ze słuchania ale pozostawiać swobodę konwersacji w pomieszczeniu. Tak jak posiadany przeze mnie (w innym pomieszczeniu) zestaw z początku lat 80' : ampli PIONEER SA 7800 i kolumny ALTUS 75.
 8. Kłaniam się nisko i przechodzę do sprawy. Chcę kupić nowy sprzęt : wzmacniacz-tuner-cd player-kolumny. Do salonu 30 m2. Cena nie gra roli ! Pod warunkiem, ze nie przekroczy 30 tys. pln. Prośbę swą motywuję tym, ze od czasów mojej młodości (lata 80') wiele się zmieniło, a ja tego nie śledziłem. W tamtej epoce niedościgłym wzorem był np. Bang&Olufsen, a dzisiaj to już tylko fajny design. Każda wskazówka będzie mile widziana. Wskazówka na TAK i na NIE. Zwłaszcza na NIE
×