Skocz do zawartości

xDavi95

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O xDavi95

 • Ranga
  Debiutant
 1. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  Ok, w takim razie oprócz klipsch'ów są jeszcze jakieś kolumny godne polecenia, w podobnej cenie?
 2. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  Zdecydowanie wolałbym dwie duże kolumny, tym bardziej że mam miejsce. Chociaż zdaje sobie sprawę że porządne monitory, mogą grać lepiej niż niejedne kolumny.
 3. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  @1Ender mój pokój ma 25m²😉
 4. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  Dzięki za odpowiedź, czyli ważne żeby w wzmacniaczu było wejście optyczne. Klipsch'y f2 są na olx za 1300zl, ogólnie bardzo mała dostępność. Czy są jeszcze jakieś kolumny godne polecenia w tej cenie? Nie ukrywam że klipsch'y bardziej mnie kręcą, nie chce nudnych, suchych kolumn.
 5. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  Myślałem że wystarczy połączyć optykiem wzmacniacz z konsolą, no ale jeżeli tak się nie da, to czy prosty dac "fiio d3" da radę? Chybie że lepszym rozwiązaniem będzie kupienie wzmacniacza z wbudowanym dac'em?
 6. Pierwszy zestaw stereo do 2k

  Cześć, jako że chcę kupić używany zestaw stereo do 2 tyś, postanowiłem nie zakładać nowego tematu, tylko kontynuować ten. Przechodząc do rzeczy, chcę kupić wzmacniacz i dwie kolumny, całość chcę podłączyć do konsoli xbox one (posiada wyjście optyczne, chyba nie potrzebuje dac'a?). Mój pokój ma 25m². Sprzęt głównie będzie wykorzystywany do gier, filmów jak i spotify. Często są tutaj polecane kolumny Tannoy z serii M i F oraz Klipsch'y F1 i F2. Ewentualnie co możecie polecić, albo znacie jakieś komisy gdzie można kupić w 100% sprawny sprzęt, jeżeli ma to znaczenie to mieszkam na śląsku.
×