Skocz do zawartości

last_chance

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez last_chance

 1. Już trochę mądrzejszy jestem ? głośniki wyższe niż 30cm nie wejdą mi na szafkę pod tv (65" nie chce żeby było zasłonięte) Wzmacniacz też żeby ładnie było nie może być wyższy niż 13cm, taki urok szafki RTV
 2. Odkopuje trochę temat...ale aktualnie remontuję swoje mieszkanie i szukam zestawu audio. Miał być JBL5.1 ale, że nie mam gdzie wstawić tak wielkie subwoofera szukam mniejszego zestawu. Rzut pokoju dodaję w załączniku. Odległość kanapy od ściany z TV to jakieś 2.7m, wymiary części wypoczynkowej - 4.9m x 3m Najbardziej podeszłyby raczej podstawkowe kolumny (żona nie chce żebym zastawił pokój kolumnami ) Kwota wzrosła do 4000 +/- 500 Z nowego sprzętu da się skleić coś ciekawego zarówno do filmów jak i muzyki?
 3. Nowe to akurat +400PLN, chyba lepiej to na wzmaka przeznaczyć?
 4. Trochę odgrzebię swój temat Co myślicie o tej ofercie Indiana Line 260?
 5. Trójmiasto, niedługo to tak rok/dwa lata. A co powiecie o kolumnach Indiana Line Nota 550? Używane za 1100 warto?
 6. Pokój ok. 12-13m2. W przyszłości najbliższej pewnie będzie coś koło 24m2
 7. Edytowałem post zgodnie z wymaganiami forum.
 8. Witam wszystkich, Nastąpiła mała edycja posta A więc od początki: Ile pieniędzy mogę przeznaczyć na sprzęt? Chciałbym się zmieścić w 2000zł Czy sprzęt ma być nowy czy używany? Może być używany Czy sprzęt ma być stereo/kino domowe/analog/itp.? Stereo, w przyszłości może rozszerzę o kolejne elementy. Jaki jest sprzęt towarzyszący? Aktualnie nie posiadam żadnego zestawu audio. Jakiej muzyki słucham? Tak naprawdę prawie wszystko, z naciskiem na mocniejszą muzykę (rock, metal) Czy to zakup jednorazowy czy w przyszłości będzie rozwijany? W przyszłości o ile będzie odpowiednie pomieszczenie może rozszerzę do kina Jakich funkcji oczekuję w amplitunerze? Z uwagi, że mam XBox One + dekoder to dobrze by było mieć wejście optyczne lub HDMI żeby podłączyć TV. Ewentualnie do tego bluetooth, spotify. Przejrzałem już kilka tematów i przeszukałem lokalny rynek sprzętu używanego i znalazłem Canton GLE 426 (za 800 PLN + stojaki za nie wielką dopłatą) wzmacniacze/amplitunery Onkyo 8050 (900 PLN) Yamaha RN500 (1000 PLN) Yamaha AS301 (900 PLN) Czy warto zainteresować się którymś połączeniem?
×
×
 • Utwórz nowe...