Skocz do zawartości

Matiiii963

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Matiiii963

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lublin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Matiiii963

  Dziwne dźwięki

  Od jakiegoś czasu moja luba skarży się na szumy uszne. Co bardziej niepokojące, mówi mi o dźwiękach, których ja nie słyszę. Myślicie, że warto wybrać się najpierw do neurologa, czy to problem jedynie laryngologiczny? Mam trochę wątpliwości po tym, co przeczytałem tu.
 2. Matiiii963

  Coś mi słuch płata figle ...

  Wąskie kanały słuchowe to akurat nie mój problem, ale wielu osób z rodziny, więc wiem, jak utrudnia życie Generalnie jeszcze dla zainteresowanych polecam spray. Nie czyśćcie uszu patyczkami, zrobicie sobie tylko dodatkową krzywdę...
 3. Warto sobie przypomnieć jego słowa. Teraz wybrzmiewają nieco inaczej, bardziej. https://www.billboard.com/articles/columns/rock/8039617/acdc-malcom-young-interview-2003-death
 4. Matiiii963

  Nowa płyta Moniki Brodki

  Ja wciąż największy sentyment mam do Grandy. Może za sprawą koncertu, kiedy miałem okazję posłuchać tych piosenek na żywo. 'KO' to chyba mój ulubiony utwór -urzekł mnie jednak przede wszystkim tekstem.
 5. Matiiii963

  Kolumny blisko ścian

  Dobry patent z tym jaśkami i skarpetkami. Jednak takie 'łopatologiczne' próbowanie różnych rozwiązań nie jest głupie.
 6. Musiałbyś chyba sporo zainwestować w naprawdę czuły sprzęt. Swoją drogą - jeśli tupanie nie odbywa się w godzinach ciszy nocnej, może być w jakiś sposób 'ścigane'? Nie mówiąc o tym, że nie będzie można na dobrą sprawę potwierdzić, że nagranie zostało wykonane w Twoim mieszkaniu, a to może osłabić 'dowód'.
 7. Matiiii963

  Kołysanki, czyli przy jakiej muzyce zasypiamy...

  Nie potrafiłbym zasnąć przy muzyce. Uspokoić się, zrelaksować - ok, ale nie zasnąć. Zbytnio skupiałbym się na tym, co akurat słyszę.
 8. Matiiii963

  Kolumny blisko ścian

  Nie wiem, jaki masz problem z dźwiękiem, ale zapewne zamierzasz zamontować cienką warstwę gąbki, a taka prawdopodobnie nie pochłonie tego, co Ci przeszkadza. Może pułapki basowe?
 9. A jaka jest w ogóle różnica w dźwięku przy obu rozwiązaniach? Duża? I w czym się ona przejawia?
 10. Matiiii963

  Prezent dla męża

  Nie rozkminiajcie już tak bardzo Każdy może pisać co chce, a ktoś inny ten zrobi z tym to, co będzie chciał, włącznie ze zignorowaniem. Ot, wady i zalety wolności
 11. Matiiii963

  Jak głośno słuchacie muzyki?

  Zawsze, gdy biegam albo ćwiczę, ustawiam prawie maksymalną głośność. To chyba niezdrowe, ale nie mogę się powstrzymać. Muszę mieć motywację w postaci dynamicznej, głośnej muzyki.
 12. Matiiii963

  Poezja śpiewana.

  Turnau, jeśli można ich podpiąć pod poezję śpiewaną - SDM. Janusz Radek ma też dobre kawałki(chodzi mi szczególnie o jego wykonanie wierszy Poświatowskiej).
 13. Matiiii963

  Przydatne (ciekawe) strony dotyczące audio

  Podstawy o oprogramowaniu znajduję sobie tu: http://audiofactory.pl/16-oprogramowanie Może nie jest to jakieś super źródło, ale na początek się przydaje
 14. Matiiii963

  Akustyka sypialni

  Z tego co przeczytałem, powinno się udać. Najwyżej sprzedaż nieco drożej
 15. Matiiii963

  Warszawska Giełda Płytowa

  Czy to cykliczna impreza? Chętnie wybrałbym się nie tyle na zakupy, ale żeby poczuć klimacik
×